לראשונה – זיהוי ויזואלי במשיכת כספים מפנסיה

מנורה מבטחים מאמצת טכנולוגיה חדשה, פרי פיתוח ישראל, במטרה לייעל את שלב אימות וזהות המבוטח בתהליך משיכת כספי הפנסיה וקופות הגמל
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מנורה מבטחים מאמצת טכנולוגיה חדישה לתמיכה חזותית במבוטחים ומשיקה לראשונה בישראל שירות חדש, המאפשר אימות וזיהוי לקוחות באופן מקוון במעמד משיכת כספי פנסיה וקופות גמל. השירות הייחודי מהווה חלק מאסטרטגיית המעבר לדיגיטל של החברה תוך הטמעת טכנולוגיות מתקדמות המפותחות על ידי סטרטאפים ישראלים.

החברה אימצה את הטכנולוגיה החדשנית של חברת TechSee במטרה לייעל את שלב אימות וזהות המבוטח בתהליך משיכת כספי הפנסיה וקופות הגמל. השירות מאפשר לנציגי החברה לזהות את הלקוח מרחוק באמצעות מצלמת הסמארטפון שלהם, ללא צורך במפגש פיזי. התהליך מונע הונאות זהות וחוסך הליך מסובך של אימות הפרטים האישיים.

טל לנגביץ-אברהם. צילום: יעל צור

סנדרה אורן, משנה למנכ"ל מנורה מבטחים פנסיה וגמל, ומנהלת אגף תפעול: "השירות החדש מאפשר לבצע הזדהות של הלקוח מרחוק עם אינטראקציה פשוטה ומהירה בעזרת הסמארטפון של העמית, ובכך מאפשר פעולות ללא צורך של אמצעי זיהוי פרונטליים או עיכובים בביצוע התהליך. פתרון זה מתווסף לשורת פתרונות ממוכנים ודיגיטליים שהשקנו בשנה האחרונה שהמטרה העיקרית שלהם זה שיפור חווית השירות ללקוח".

שביעות רצון גבוהה

תוצאות השימוש בטכנולוגיה החדשה בחברת מנורה מבטחים הראו ביקוש גבוה לשירות של עד פי 5 על פני תיאום פגישה והמתנה בבית להגעת שליח. כמו כן, נרשמה שביעות רצון מאוד גבוהה של המבוטחים ושל נציגי חברת מנורה מבטחים בשימוש בכלי.

"השירות החדש מאפשר לנו לקצר את משך הזמן לאימות הנתונים, אישור הבקשה וביצוע העברת הכספים למבוטח. כל זאת תוך שיפור השירות, חוויית הלקוח ושיפור תהליכי העבודה. בתקופה זו, עולה הצורך בפיתוח אמצעיים דיגיטליים עבור לקוחות החברה ואנו שמחים להיות חוד החנית של ענף החיסכון הפנסיוני והביטוח בהקשר זה", אומרת טל לנגביץ-אברהם, סמנכ"ל דיגיטל וחדשנות בחברה.

"אנו נרגשים להיות הבחירה של מנורה מבטחים, המובילה את המהפיכה הדיגיטלית בתחום הביטוח ומוצרי הפנסיה והגמל. אין לי ספק כי הטכנולוגיה של TechSee תאפשר למנורה לממש את חזונה, לשים את הלקוח במרכז באמצעות שירות חסר פשרות וחוויית לקוח מהמתקדמים שיש", מסר זיו אור, סמנכ״ל פיתוח עסקי ב-TechSee.

חברת TechSee הישראלית, שלאחרונה גייסה 30 מיליון דולרים בסבב גיוס שלישי בהובלתם של OurCrowd וזרוע ההשקעות של Salesforce, פיתחה טכנולוגיה ייחודית לתמיכה חזותית המגשרת על הפער הוויזואלי בתחום שירות הלקוחות, ומאפשרת ללקוחות לקבל תמיכה בזמן אמת, מבוססת מציאות רבודה, באמצעות הטלפון החכם או הטאבלט, במתכונת של שירות עצמי או שירות מנציג.

צילום תמונה ראשית: shutterstock

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email