לראשונה: חברת ביטוח תערוך קורס תכנון פרישה לסוכניה

מנורה מבטחים תציע לסוכנות וסוכני החברה קורס מקצועי ומקיף. "חלק מאסטרטגיית הקבוצה לפיתוח ערוץ הסוכנים והינו חלק מהרחבת ארגז הכלים לסוכני הביטוח שלנו"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קורס תכנון הפרישה של מנורה מבטחים, בשיתוף מכללת אורין-שפלטר, יארך כחצי שנה ויקנה לסוכני החברה ידע מקצועי רב בעולמות הפרישה. בקורס ישתתפו כ-50 סוכנים נבחרים מארבעת המחוזות השונים של החברה. בתום הקורס יקבלו הסוכנים תעודת מתכנן פרישה.

עמוס רוקח, משנה למנכ"ל ומנהל אגף מכירות סוכנים במנורה מבטחים ביטוח "אנו שמחים להשיק לראשונה קורס מקצועי ומקיף בנושא תכנון פרישה עבור סוכני הביטוח של החברה. קורס זה הינו חלק מאסטרטגיית הקבוצה לפיתוח ערוץ הסוכנים וחלק מהרחבת ארגז הכלים לסוכני הביטוח שלנו במטרה לייצר ערך גבוה ללקוחות".

עמוס רוקח. צילום: יעל צור

את הקורס מובילה יעל נסים מנהלת ה-Top School בשיתוף עם מחלקת תכנון פרישה בניהולה של ציפי אבירם-קינן.

מהחברה נמסר כי מדובר בחצי שנה של לימודים אינטנסיביים הכוללים גם בחינה מסכמת. בקורס ישתתפו סוכנים מכל ארבעת המחוזות לאחר תהליך מיון קפדני של מנהלי המכירות ובסיומה יקבלו תעודת מתכנן/ת פרישה, לאחר הכשרה מקצועית מקיפה הכוללת גם פרקטיקה של תהליך התכנון.

פעילות מחלקת תכנון הפרישה תואמת את אסטרטגיית החברה בכל הנוגע לערוץ ההפצה של הסוכנים וזאת תוך מענה מקצועי ושירות לכלל סוכני החברה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email