לראשונה מזה שנה וחצי: השתלמות בריאות פרונטלית במחוז ירושלים

כ-50 סוכנים לקחו חלק בהשתלמות של מרכז ההכשרה למקצועות הביטוח בלשכה. יו"ר המחוז: "אחרי שמונה שנים קוימה ההבטחה הוותיקה לפתוח את המכללה בירושלים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-50 סוכנים וסוכנות ממחוז ירושלים וגם ממחוז ב"ש והדרום, השתתפו השבוע בהשתלמות מקצועית פרונטלית ראשונה מזה שנה וחצי, של מרכז ההכשרה למקצועות הביטוח של הלשכה. ההשתלמות היתה בתחום ביטוחי הבריאות, והתקיימה בבית ההארחה "בית וגן" בירושלים.

לאחר דברי פתיחה של סו"ב שמואל אשורי, יו"ר המחוז, סו"ב יוסי אנגלמן, נשיא הלשכה בפועל ועו"ד בשמת כרמון, מנכ"לית הלשכה, התקיימו הרצאות מקצועיות.

נשיא הלשכה בפועל אנגלמן וסו"ב אשורי בהשתלמות מחוז ירושלים | צילום: גיא קרן

יורם פרדינרו, מנהל אגף כלכלה במרכז הרפואי הדסה, סיפר על שירות ייחודי בהדסה ללקוחות סוכני הביטוח. עו"ד עדי בן אברהם, היועץ המשפטי של הלשכה, הרצה על הגדרת מחלות קשות למול החלטת ביה"מ העליון. סו"ב עופר חורש, מנהל תחום הכשרה בוועדת הבריאות והסיעוד בלשכה, הרצה על חשיבות ביטוח תרופות. סו"ב איגור מורי, יו"ר ועדת הבריאות והסיעוד בלשכה, הסביר לסוכנים ולסוכנות על משמעות הרפורמה בבריאות לסוכן וללקוח.

"התרגשות גדולה"

סו"ב אשורי מסר בעקבות ההשתלמות המוצלחת: "אחרי שמונה שנים בהן אני משמש כיו"ר מחוז ירושלים, סוף סוף נשיא הלשכה בפועל, סו"ב יוסי אנגלמן, מקיים את ההבטחה הוותיקה ולפתוח את המכללה בירושלים. קיימנו את ההשתלמות הראשונה ואנו מצפים להשתלמויות נוספות עם מרכז ההכשרה.

"בקרב הסוכנים והסוכנות היתה התרגשות גדולה לאור המפגש הפרונטלי לאחר שנה וחצי. אני רוצה להודות לנשיא הלשכה בפועל והנהגת הלשכה על הגב החזק שהם מעניקים למחוז ירושלים; אני מודה גם לסו"ב עופר חורש, חבר ועד המחוז וחבר ועדת הבריאות והסיעוד, על הסיוע בארגון ההשתלמות ולכל חברי המחוז".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email