לראשונה – מחוז השפלה אירח את מחוז באר שבע והדרום לכנס משותף

כ־150 סוכנים הגיעו ליום העיון המקצועי של מחוז השפלה, אליו הוזמנו לראשונה סוכני מחוז באר שבע, שמארחים באופן מסורתי בכנסים שלהם את סוכני מחוז ירושלים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ־150 סוכנים וסוכנות התכנסו ליום העיון, שהתקיים במלון "לאונרדו" באשקלון, תחת הנושא "כלים פרקטיים לניהול משרד הסוכן". הכנס התקיים בשיתוף עם החברות שלמה ביטוח, המסלקה הפנסיונית, איתוראן, שגריר, פספורטכארד ואוטו גלס.

סו"ב ג'ינה פלד, יו"ר מחוז השפלה, פתחה את הכנס בדברי ברכה. אחריה הוסיפו דברים גם סו"ב יפת בקשי, יו"ר מחוז ב"ש והדרום, סו"ב גבי מלכה, יו"ר סניף ב"ש והדרום ויו"ר סניף ראשון לציון סו"ב משה לב הר. נעמי גיסר, סמנכ"ל תחום עסקים וביטוח משנה ב"שלמה חברה לביטוח", דיברה על "העולם העסקי בשלמה ביטוח".

משה לבהר וג'ינה פלד בכנס | צילום: גיא קרן

כמו כן, ד"ר אודי פרישמן, יועץ הבריאות של הלשכה, הרצה על השינויים בטיפולים מחליפי ניתוח והדרך להתמודד בתביעות מול חברות הביטוח; מרגלית כוכב מ"איתוראן", דיברה על המערכות החדשניות בחברה ועל "ביטוח לפי משתמש".

עו"ד ליאור קן דרור, יועץ משפטי למחוזות הצפון השפלה והדרום, דיבר על מכירת תיקי ביטוח ועל הסכמי סוכנים עם החברות על עמלות בהיבטים משפטיים; עו"ד עדי בן אברהם, היועמ"ש של הלשכה, ריתק את הנוכחים בהרצאתו של "עקרונות להכנה לביקורת האוצר בתחום הצירוף לביטוח אלמנטרי".

בנוסף הוא סקר את השינויים בטיוטת החוזר על ביטוח תאונות אישיות; ערן שוקר, מנכ"ל חברת קול המס, סיפר על יחסי עובד ומעסיק "פרקטיקה הלכה למעשה"; ועו"ד רו"ח אמיר גבאי, מומחה למיסוי ופרישה, הנחה את הסוכנים גם באמצעות סימולטור בנושא "פרקטיקה בייעוץ מס בעת עזיבת עבודה או בפרישה. לבסוף, סו"ב ליאור רוזנפלד, נשיא לשכת סוכני ביטוח, עדכן את הנוכחים בפעילויות הלשכה בימים אלה וענה לשאלותיהם במסגרת "שיחה חופשית עם נשיא הלשכה".

ג'ינה פלד: "ההרצאות היו ברמה גבוהה ביותר. הסוכנים גמעו את התכנים ושאלו והתעניינו. תודה מיוחדת לשי שמש שעובד קשה מאוד מאחורי הקלעים". את יום העיון הנחתה נטלי רותם, שדרנית בערוץ 13 שאף מייעצת לסוכנים בלשכה בענייני מיתוג.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email