לראשונה: "ענבל" תאפשר למוסכים כלליים לתחזק את רכבי המדינה

הרפורמה תשפר את השירות, תגדיל את הפריסה הגיאוגרפית של המוסכים ותצמצם עלויות. "מדיניות זו מאפשרת למדינה להגשים את חזונה בנושא שוויון הזדמנויות לכלל העסקים הקטנים והבינוניים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ענבל חברה לביטוח פרסמה השבוע לראשונה מכרז פומבי לבחירת מוסכים שיתחזקו כ-15 אלף כלי רכב השייכים למדינת ישראל. כניסתם של מוסכים כלליים לתחום תחזוקת רכבי המדינה תייצר תחרות חדשה בשוק, תשפר את השירות ותהליכי העבודה ותצמצם עלויות. עד היום תחזוקת רכבי המדינה נעשתה על ידי מוסכים מורשים מטעם יבואני הרכב בלבד.

מהחברה נמסר כי המהפכה שהיא יוזמת באמצעות הקרן הפנימית לביטוחי ממשלה תביא ליתרונות משמעותיים. המדינה יוצרת בכך תחרות בין כלל המוסכים בשוק, מייעלת את תהליכי העבודה והתהליכים המכרזיים. בנוסף, כניסתם של המוסכים הכלליים תאפשר פריסה גיאוגרפית מיטבית ושיפור השירות למשתמש הקצה ביחידות הממשלה השונות.

מתן הזדמנות שווה לכל המוסכים במשק. צילום: shutterstock

עוד נמסר, כי המכרז מאפשר מתן הזדמנות שווה לכלל המוסכים במשק. דרישות הסף במכרז הם הוגנים ושוויוניים, וזכיה במכרז, בעיקר בתקופת שלאחר הקורונה, תסייע כלכלית למספר רב של מוסכים. כדי לוודא עמידה של המוסכים הזוכים בתנאי המכרז, ענבל תמשיך לבצע בקרה שוטפת על עבודתם, באמצעות סקרי לקוחות, לקוחות סמויים ואמצעים נוספים.

שוויון הזדמנויות

מנכ"ל ענבל חברה לביטוח, יריב נחמה: "המכרז שפרסמנו מעיד על מהפכה משמעותית בתחום הרכב. זו הפעם הראשונה בה מדינת ישראל מאפשרת הזדמנות שווה לכלל המוסכים במשק להיכלל בין נותני שירותי התחזוקה לרכבים שבבעלותה. מדיניות חדשה זו מאפשרת למדינה להגשים את חזונה בנושא שוויון הזדמנויות לכלל העסקים הקטנים והבינוניים שתוביל להגדלת התחרות והורדת מחירים ומשתלבת עם מדיניות משרד התחבורה לפתיחת השוק".

סמנכ"לית ביטוח ומנהלת הקרן הפנימית לביטוחי הממשלה, מיכל ששינסקי-אביטל: "אנו יוצאים לדרך חדשה שתחולל שינוי מהותי בתחום השירות בתחזוקת הרכבים לרכבי המדינה. אני בטוחה כי תהליך זה יאפשר למדינה, באמצעות הקרן הפנימית לביטוחי הממשלה, לייעל את תהליכי העבודה ולשפר את רמת השירות ללקוחות הקצה ובה בעת להפחית עלויות למדינה. אימוץ מדיניות זו מקדם אותנו למצב של שוק משוכלל הלוקח בחשבון את כלל המציעים הפוטנציאליים במשק".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email