לראשונה: פוליסת חיסכון והשקעה עם מסלולים מחקי מדד

הראל משיקה פוליסת חיסכון ייחודית שכוללת שישה מסלולי השקעה מחקי מדד לבחירתו של המשקיע. המעבר בין המסלולים אינו כרוך בתשלום מס
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קבוצת הראל ביטוח ופיננסים משיקה לראשונה פוליסת חיסכון והשקעה ייחודית עם מסלולים מחקי מדד. במסגרת הפוליסה החדשה, הראל תאפשר למשקיעים להשקיע ישירות בשישה מסלולים שונים לבחירה: ת"א 35, S&P 500, תל בונד 60, אג"ח מדינה שקלי אג"ח מדינה צמוד ומסלול כללי מחקה מדדים. המשקיע יוכל לחלק את כספו בעד חמישה מסלולים בו זמנית, וללא הגבלה בסכום ההשקעה או בצורת ההפקדה (שוטפת או חד פעמית). כמו כן, המשקיע יוכל לעבור בכל עת בין מסלולי ההשקעה, ללא תשלום מס.

מסלולי השקעה מחקי מדד הפכו פופולריים בשנים האחרונות ומשקיעים רבים הגיעו למסקנה שבמקום לנהל תיקי השקעות הם מעדיפים לקנות ולהחזיק שילובים שונים של מוצרים מחקי מדד. כמו כן, מוצרים מחקי מדד פונים לזרם חדש וגובר של משקיעים צעירים הבוחרים להתחיל ולהשקיע בשוק ההון בצורה פסיבית. 

הלקוח יוכל לבנות תמהיל של מסלולים מחקי מדד מובילים. צילום: shutterstock

בנוסף, ניתן להשקיע בHarel Index- מכל סכום שרוצים, ההפקדה יכולה להתבצע לבחירתו של המשקיע באופן חד פעמי או באופן שוטף. יצוין כי המשקיע אינו נדרש לשלם דמי משמרת.

"היתרונות הרבים של פוליסת החיסכון בשילוב ניהול השקעות מבוסס מדדים באים לידי ביטוי מירבי בתכנית Harel Index, פיזור השקעות מקיף של תיק ההשקעות והשקעה במדדים מובילים תוך שקיפות מלאה וזמינה מכל מקום ובכל זמן. מדובר למעשה במוצר ייחודי של פוליסה פיננסית המאגדת מספר מסלולים באמצעותם יכול הלקוח לבנות תמהיל של מסלולים מחקי מדד מובילים וכן לעבור בין המסלולים ללא אירועי מס רווחי הון", נמסר מהחברה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email