לרגל הסכם השלום: ביטוח נסיעות חו"ל לנוסעים לאיחוד האמירויות

כלל ביטוח ופיננסים היא הראשונה לספק את הביטוח; בימים האחרונים החברה פעלה אל מול גורמים שונים באיחוד האמירויות ביניהם חברות חילוץ, שירותים רפואיים ואנשי מפתח בכדי לאשר את המהלך
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כלל ביטוח ופיננסים הודיעה ביום שני השבוע כי היא תספק ביטוח נסיעות לחו"ל לנוסעים לאיחוד האמירויות במסגרת הסכם השלום המתגבש עמם.

הביטוח כולל כיסוי מורחב לשירותי חירום רפואיים, איתור וחילוץ ושירות כלל Express המעניק התחייבות להחזר כספי מיידי בלחיצת כפתור, במקרים של אירועים רפואיים ואיחור בקבלת מזוודה. כמו כן מציעה החברה מוקד חירום ורופא Online, בשפה העברית 24/7. השירותים במסגרת ביטוח הנסיעות לחו"ל יסופקו גם באמצעות אפליקציית השירות של כלל ביטוח ופיננסים – "הלחצן של כלל".

דיוויד ארנון | צילום: סיון פרג'
דיוויד ארנון | צילום: סיון פרג'

בימים האחרונים החברה פעלה אל מול גורמים שונים באיחוד האמירויות ביניהם חברות חילוץ, שירותים רפואיים ואנשי מפתח בכדי לאשר את המהלך ולאפשר רכישת ביטוח נסיעות ליעדים אלה.

כיסוי רפואי נרחב

"אני שמח לבשר, כי כלל ביטוח ופיננסים היא החברה הראשונה בישראל להעניק שירותי ביטוח נסיעות לחו"ל לאיחוד האמירויות, במסגרת פתיחת השמיים וגיבוש הסכם השלום עמם", ציין דיויד ארנון, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הבריאות בכלל ביטוח ופיננסים.

"לקוחות המתכננים לטוס ליעד זה מוזמנים לפנות לחברה ולהצטרף לביטוח הנסיעות של כלל, המעניק כיסוי רפואי נרחב ואת כל השירותים הנלווים הנדרשים לנוסעים בעת שהייתם בחו"ל", הוסיף ארנון.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email