לשכות יועצי המס וסוכני הביטוח הגדירו יעדים ראשוניים לשיתוף הפעולה

שתי הלשכות הרכיבו צוותים שפועלים להגדרת הפעילות המשותפת שלהם מול הלקוחות, שתכלול בין היתר שיתוף במסדי הנתונים ונהלי חלוקת עבודה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בשבוע שעבר התקיימה פגישה ראשונה של צוותי הפעולה שהקימו לשכת יועצי המס ולשכת סוכני הביטוח, בעקבות שיתוף הפעולה המתהווה בין שני הצדדים בעבודתם מול הלקוחות. בראש צוות הלשכה עומד סו"ב אודי הוד, יו"ר ועדת סניפים ומחוזות בלשכה, וחברים בו סו"ב אורי אזולאי וסו"ב מוטי אוחיון. בראש צוות הפעולה מטעם לשכת יועצי המס עומדת רו"ח רויאל סיטון בן ארי, סגנית נשיא הלשכה ויועצי המס אור גני ואבי אברבנאל.

לפני כשבועיים סיכמו הנשיא בפועל של לשכת סוכני הביטוח סו"ב יוסי אנגלמן, יחד עם נשיא לשכת יועצי המס ירון גינדי, במפגש בו השתתף גם סו"ב אודי הוד, על שיתוף פעולה בין סוכנים ויועצי מס שהם חברים של שתי הלשכות.

זיהו פוטנציאל לשת"פ שיתרום לשני הצדדים. צילום: shutterstock

אנגלמן מסר כי "שני הצדדים זיהו פוטנציאל לשיתוף פעולה ממנו גם יועצי המס וגם סוכני הביטוח ייצאו נשכרים". לדבריו, הכוונה היא לשיתוף דאטה ועבודה, כמו בדיקת פוליסות ללקוחות של יועצי המס ומתן ייעוץ מקצועי בענייני מסים ללקוחות של סוכני הביטוח.

מי שייהנה במיוחד מהפעילות המשותפת הם סוכני הביטוח הצעירים שיוכלו להגיע להרבה לקוחות חדשים. "אני מברך על ההחלטה להקים צוות משולב שיביא להגדלת ההכנסה של סוכני הביטוח, ובמיוחד לצעירים שבהם. מדובר גם על שילוב סוכן ביטוח במשרדו של יועץ המס, למשל", הסביר אנגלמן. 

איחוד כוחות

בתום המפגש הראשון של צוות הפעולה המשותף, מסר סו"ב אורי אזולאי: "שמחתי להשתתף בפגישת ההכנה למתווה הפעילות המשותפת שתחל בין סוכני הביטוח, באמצעות לשכת סוכני ביטוח, ובין יועצי המס, באמצעות לשכת יועצי המס. במהלך הפגישה, בה נכחו נציגים משתי הלשכות, דנו בערך המוסף ללקוחות של סוכנים ושל יועצי המס כאחד.

"אני רואה חשיבות גדולה לאיחוד הכוחות בין הלשכות, שיכול להביא תועלת רבה גם לסוכני הביטוח וגם ליועצי המס, וכאמור, בעיקר לסוכנים הצעירים יותר. אני חסיד של שיתופי פעולה שמתפקדים כך שכל אחד מהצדדים מעצים את היתרון היחסי שלו.

"סוכנים צעירים יוכלו לחבור ליועצים וותיקים בעלי מסד לקוחות משמעותי וכך יוכלו להעניק שירות מקצועי ויעיל המושתת על טכנולוגיה מתקדמת. יועצי מס צעירים יחברו לסוכנים וותיקים, כדי להעניק שירותי ייעוץ מס וכו׳ ללקוחות הסוכנים. סוכם שהצדדים יכינו מתווה מסודר לפעילות כולל מטרות ויעדים. אני מודה ליוסי אנגלמן ואודי הוד על היוזמה הברוכה הזו".

סו"ב מוטי אוחיון מסר: "שמחנו לגלות בצד השני שותפים לדרך, אשר דואגים כמונו להמשך הצמיחה העסקית של ציבור יועצי המס וסוכני הביטוח. אין לי ספק שבקרוב נוכל לשלב ידיים למען העתיד של כולנו, לפרוץ ולהגיע לקהלים חדשים ולחזק את מעמד סוכני הביטוח".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email