לשכת סוכני ביטוח זכתה בתואר מהלך השנה בענף ביטוח בריאות וסיעוד

בערב המרגש שפתח את אירועי ועידת עדיף נבחרו צביקה קידר כסוכן השנה בענף החיסכון ארוך הטווח, חוה פרידמן באלמנטר, וורדה לבקוביץ בבריאות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

נבחרי השנה של עדיף ועיתונאי הביטוח והפיננסים הוכרזו בערב הפתיחה של ועידת עדיף ה־ 16 , בהשתתפות בכירי הענף. הליך הבחירה הורכב משקלול נתונים כמותיים, עליהם דיווחו המתמודדים, הצבעות שנערכו בקרב עיתונאי הביטוח והפיננסים, ועדות מקצועיות של עדיף והקהל הרחב. לכל אחד מקבוצות הבחירה משקל אחר בשקלול הסופי של הציון. בתואר מהלך השנה בענף ביטוח בריאות וסיעוד זכתה לשכת סוכני ביטוח – כיסוי לניתוחים בפוליסה האחידה. ועדת הבריאות של הלשכה בראשות יואל זיו האירה את פני הפיקוח על הביטוח בצורך שלא זכה למענה בפוליסה האחידה שהושקה בחודש פברואר. זיו: "שמחנו לקבל הכרה לחשיבות פעילותנו ועשייתנו לאורך כל השנה, כאשר אנו מייצגים את האינטרסים של סוכני הביטוח והמבוטחים גם יחד".  עדיף ולשכת סוכני ביטוח המשיכו השנה את שיתוף הפעולה והשבוע הוכרזו הזוכים בתואר סוכני הביטוח של השנה.

סוכנת השנה בענף ביטוח כללי: חוה פרידמן. מכהנת כיו"ר ועדת האתיקה בלשכת סוכני ביטוח בישראל וחברה במועדון MDRT – ישראל וארצות הברית. היא יושבת בשלוש ועדות של לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראל (לה"ב). בנוסף היא חברה בוועדה לקידום אנשים עם מוגבלויות של לשכת עורכי הדין בישראל.

סוכנת השנה בענף ביטוח בריאות וסיעוד: ורדה לבקוביץ. סגנית ועדת הבריאות של לשכת סוכני הביטוח הפועלת רבות על מנת לקדם, להדריך ולהסביר את הצורך בביטוחי בריאות וסיעוד. לקוחותיה הרבים משבחים את הדאגה הרבה שלהם ואת נכונותה לענות לכל שאלה וללוות אותם לאורך כל הדרך.

סוכן השנה בענף חיסכון ארוך טווח: צביקה קידר. בעל תארי CFP ו– CLU +. חבר הוועדה לביטוח פנסיוני ובוועד מחוז צפון של לשכת סוכני ביטוח.

את מגני ההוקרה העניקו לסוכנים הזוכים נשיא הלשכה, אריה אברמוביץ, והעורך הראשי של עדיף, עופר נוריאל. הזוכים נבחרו כהוקרה עמוקה לתרומתם לקהילה ולקידום מקצוע סוכן הביטוח וזכו לתשואות רמות מצד מאות המשתתפים, ובהם המשפחות הגאות והנרגשות.
זהות הזוכים הראויים התקבלה בתום הליך בחירה קפדני שבוצע בשיתוף מלא עם ראשי מחוזות הלשכה והוועדות המקצועיות. ראשי המחוזות התבקשו להמליץ על מועמדים מטעם המחוז בראשו הם עומדים, סוכן או סוכנת בכל ענף המרכיב את עולם הביטוח והפנסיה – החיסכון ארוך הטווח, ענף הביטוח הכללי וענף ביטוחי הבריאות והסיעוד. לאחר מכן עבר הכדור לוועדות המקצועיות של לשכת סוכני ביטוח, וחבריהן התבקשו להצביע למועמד שתרומתו הייתה הגדולה ביותר על פי שיקול דעתם.

ורדה לבקוביץ סוכנת השנה
ורדה לבקוביץ – סוכנת השנה בענף ביטוח בריאות וסיעוד

קבוצת הביטוח לשנת 2016 : הפניקס. מבט על הדוחות הכספיים של הקבוצה במחצית הראשונה של הפניקס ב־ 2016 מלמד כי היא בלטה באופן יוצא דופן לעומת חברות הביטוח הגדולות האחרות. הרווחיות הגבוהה הושגה, בין היתר, הודות להקצאת משאבים
לחיתום וניהול תביעות לצד הגדלת התשואות מהשקעות.

בית ההשקעות של השנה: ילין לפידות ואלטשולר שחם. הבחירה התבססה על טווח זמן ארוך ולא על בסיס ביצועי בתי ההשקעות בשנה האחרונה בלבד. הדירוג הצמוד שהתקבל בשקלול הדוחות הכספיים והצבעות המומחים והעיתונאים מלמד כי שני הגופים ראויים לזכייה.

חברת השנה בענף ביטוח חיים: מנורה מבטחים. הציגה השנה צמיחה נאה הן בפרמיות השוטפות והן בפרמיות ריסק. בנוסף היא זכתה לתמיכה ניכרת בקרב ועדת המומחים והעיתונאים המסקרים את הענף.

חברת השנה בענף ביטוח כללי: הראל. הייתה פעילה השנה בענף הביטוח האלמנטרי ופיתחה שורת מוצרים ושירותים עבור הלקוחות והסוכנים העובדים עמה. החברה שמרה על מקומה הראשון בפרמיות (ברוטו) והציגה היקף עתודות ביטוח ממוצעות (נטו) גבוה.

חברת השנה בענף ביטוח בריאות וסיעוד: כלל ביטוח. הראשונה שהציגה מוצרים בהתאם לפוליסה האחידה וקיימה לאורך השנה הדרכות רבות לסוכני החברה במטרה להכין אותם ליישום הרפורמה. היחס המשולב שלה היה גבוה ביותר והיא בלטה גם ברווח הכולל (לפני מס).

קרן הפנסיה בבעלות חברת ביטוח: מנורה מבטחים. שנה שישית ברציפות. מנורה שמרה על פער ניכר בנכסים המנוהלים והגדילה את הרווחיות מדמי הניהול.

קרן הפנסיה בבעלות בית השקעות: פסגות. בחודשים האחרונים פסגות הציגה תשואה גבוהה וצמיחה בהיקף הנכסים.

גוף הגמל וההשתלמות: ילין לפידות. התשואה השנתית שהשיגה הקרן המובילה של החברה חתמה באופן סופי את היותה גוף הגמל וההשתלמות של 2016.

מוצר השנה בענף החיסכון ארוך הטווח: איגוד בתי ההשקעות – קידום קופת הגמל להשקעה. הגוף שעמד מאחורי קידום המוצר הוא איגוד בתי ההשקעות, שחרט את המוצר החדש על דגלו מהיום שהוקם.

מוצר השנה בענף ביטוח כללי: הפניקס – הפניקס צעיר. מדובר בביטוח לנהג ולא לרכב, ולכן מותאם לשימוש המופחת ברכב של נהגים בטווח הגילאים 17- 23.

מוצר השנה בענף ביטוחי הבריאות והסיעוד: מגדל – מערכת הנפקת תעודות ביטוח נסיעות לחו"ל. באמצעות המערכת יכולים סוכני מגדל להפיק פוליסות באופן אינטואיטיבי ומיידי, עם תהליך חיתום מובנה בתהליך הרכישה.

מהלך השנה בענף חיסכון ארוך טווח: מיטב דש, הלמן אלדובי – הזכייה בקרן ברירת המחדל של המדינה

חוה פרידמן - סוכנת השנה
חוה פרידמן – סוכנת השנה בענף ביטוח כללי

חדשנות בענף חיסכון ארוך טווח: מגדל – ריסק משולב.

חדשנות בענף ביטוח כללי: הראל – העברת סוכני החברה לממשק דיגיטלי. בהראל יצרו תהליך פשוט שבו ניתן לבצע חיתום לעסקים ללא טופס הצעה, ללא סקר ובתוך דקות ספורות הסוכן יכול לקבל הצעת מחיר ולקבל את הפוליסה.

חדשנות בענף ביטוח בריאות וסיעוד: פספורטקארד. השנה זכתה בהכרה על פעילותה החדשנית גם מחוץ לישראל.

מערך הייעוץ הפנסיוני: בנק לאומי

המתכנן הפיננסי: ארז לוי

היועץ הפנסיוני: ישראל לחמן

סוכנות השנה בענף חיסכון ארוך

טווח: אגם לידרים

סוכנות השנה בענף ביטוח כללי: קופר נינוה

סוכנות השנה בענף ביטוח

בריאות וסיעוד: גיל ורדי

במסגרת ערב הגאלה הוענק גם מגן הוקרה על מפעל חיים לעו"ד אורי אורלנד.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email