לשכת סוכני ביטוח חתמה על הסכם להפצת שירותי המרקטפרו

הפלטפורמה הדיגיטלית מבית עדיף תאפשר לסוכנים להגדיל את סל המוצרים מתחום המניעה לצד מוצרי אשראי, פיננסים, השקעות אלטרנטיביות ומוצרי לייף סטייל. המערכת תושק בכנס אלמנטר של הלשכה באילת
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

נשיא לשכת סוכני ביטוח, סו"ב אריה אברמוביץ ומנכ"ל הלשכה, רענן שמחי, חתמו על הסכם להפצת שירותים ומוצרי מניעה באמצעות מערכת המרקטפרו מבית עדיף תקשורת. המערכת מאפשרת הצעת מחיר אטרקטיבית בתעריפים מיוחדים ללקוחות הסוכן בלבד, והיא מלווה בערכת שיווק דיגיטלית מתקדמת. עו"ד ג'ון גבע, היועץ המשפטי של מחוז ת"א והמרכז, לקח חלק במעמד החתימה. מדובר בפלטפורמה המממשת את חזון הסוכן המניעתי, אותו מקדמת הלשכה בשנה האחרונה. מוצרים מעולם המניעה יהוו נתח מרכזי בין מגוון הכלים שיוצעו לסוכנים, כל זאת באחריות מלאה של הספקים והבטחה למתן שירות ישירות ללקוחות הקצה. עדיף תשיק את המערכת בכנס אלמנטר של הלשכה, שייערך ב־ 23 עד ה־ 26 באוקטובר באילת.

אריה אברמוביץ. צילום: שלומי יוסף

כפי שנקבע לפני כחודשיים בישיבת הוועד המנהל של הלשכה, תוקם ועדה משותפת לגיוס ספקים נוספים למרקטפרו, בנוסף לאלה שכבר חתמו על הסכם הפצת מוצריהם. ההתנהלות
החשבונאית הינה שקופה ומאפשרת ראש שקט לסוכן מבחינת הניהול התפעולי, המשפטי והכספי. הפלטפורמה הדיגיטלית תאפשר לסוכנים להגדיל את סל המוצרים שהם מציעים ללקוחותיהם בעשרות מוצרים. החל ממוצרי ושירותי המניעה ועד לתחומי האשראי, הפיננסים, ההשקעות האלטרנטיביות ואף מוצרי לייף סטייל. כך יוכלו הסוכנים לספק ערך נוסף ללקוחותיהם ולחזק עמם את הקשר השוטף, באמצעים דיגיטליים וגם אישיים, בפגישה פנים אל פנים.

במקביל יוכלו הסוכנים להוסיף לעצמם מרכזי רווח חדשים ולהגדיל את הכנסותיהם באלפי שקלים לחודש. המודל העסקי לסוכן מתבסס על תשלום חודשי בגין שימוש במערכת המרקטפרו, תשלום ממנו יינתן פטור לחברי הלשכה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email