לשכת סוכני ביטוח מסכמת שנת עשייה

חברי כנסת, בכירים בענף הביטוח ובמשק ובכירים בלשכת סוכני ביטוח מסכמים שנה ומספרים מה היה הדבר הכי משמעותי שקרה להם בתשע"ז. פרויקט מיוחד
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ד"ר גיא רוטקופף, מנכ"ל איגוד חברות הביטוח
"בשנה החולפת הייתי שותף להירתמות מבורכת וחשובה של חברות הביטוח, אשר נענו לקריאתו של שר האוצר משה כחלון וסגנו הרב יצחק כהן, למען האזרחים שנותרו ללא קורת גג לאחר השריפה בכרמל. במישור האישי – בתי הבכורה מתגייסת לצה"ל. אני מאחל לה ולכל חיילי צה"ל שישובו הביתה בשלום".

יהודה בן אסאייג, מנכ"ל מנורה מבטחים
"לפני כחודש סיימתי את תפקידי כמנכ"ל מנורה מבטחים פנסיה וגמל ונכנסתי לתפקידי החדש כמנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח. השנה הזו הנה שנת מפתח לכל העוסקים בענף הביטוח ובייחוד לסוכני הביטוח אשר חשיבותם לענף הינה אדירה

השנה הזו הנה שנת מפתח לכל העוסקים בענף הביטוח ובייחוד לכם סוכני הביטוח אשר חשיבותכם לענף הינה אדירה ועלינו תמיד לזכור זאת בטיפוח הקשר המקצועי והאישי עמכם.

ברצוני לאחל לכל ציבור סוכני הביטוח, לציבור הלקוחות ולכל עם ישראל, שנה טובה, שנה של בריאות, שגשוג ובשורות טובות".

בני שיזף, משנה למנכ"ל הפניקס ומנהל תחום חיסכון ארוך טווח
"אחד המהלכים המשמעותיים שעשינו השנה היה לחבר בין אקסלנס גמל ובין הפניקס. הבנו שלאחד את היתרונות של השחקנים השונים יהפוך את אקסלנס גמל לחברה מובילה בתחום הגמל וההשתלמות. השילוב מסתמן כהצלחה בלתי רגילה. היקפי הגיוסים כמעט והכפילו את עצמם, היקפי הניוד לחברות אחרות קטנו, התשואות בתהליך עליה ביחס לגופי הגמל האחרים ורמת השירות אף השתפרה".

עו"ד רועי כהן, נשיא לה"ב
"את השנה האחרונה סימנתי לי כשנה בה אביא לרגל מסיימת שורה של חוקים, אשר המתינו שנים ארוכות שיקדמו אותם. ואכן, את רוב החוקים שהיו בראש סדר העדיפויות של להב הצלחנו להעביר, לרבות חוק מוסר התשלומים המחייב את רשויות המדינה לשלם לספקים בזמן".

ח"כ איציק שמולי (המחנה הציוני)
"עברתי השנה לדירה חדשה בקיבוץ עין גדי כדי להירתם למשימה הציונית של הצלת ים המלח, במקביל לפרויקט החברתי שאני מוביל בעיר לוד. אני מאמין בכל לבי שעבור ישראל טובה יותר, הצעירים צריכים להיות חלק מהשינוי שהם רוצים לראות כאן במדינה".

ח"כ מיקי מכלוף זוהר (ליכוד)
"פעלתי ואמשיך לפעול בכל מאודי למען חיזוק מעמדם של סוכני הביטוח מתוך אמונה שלקוחות ללא סוכן לא מסוגלים להתמודד עם חברות הביטוח".

ח"כ מיכל בירן (המחנה הציוני)
"גם בשנה האחרונה נרתמתי למאבקים סוערים על זכויות עובדים. אני גאה להוביל ולתמוך במאבקים הצודקים של העוזרים המשפטיים, וועד מזרחי־טפחות, וועד מפעל חיפה כימיקלים ועוד. אמשיך לעמוד לצדם של אלו שזקוקים לעזרתי על מנת להבטיח שהזכויות שלהם לא ייפגעו, ולהשקיע את מירב מאמצי בנושא".

ח"כ רועי פולקמן (כולנו)
"זו הייתה 'שנת השכירות' מבחינתי – קידום שורה של יוזמות לשיפור שוק השכירות בישראל מחוק שכירות הוגנת ועד חוק עידוד השקעות הון לעידוד יזמים. אני מאמין שזו מהפכה נדרשת למען רבים בישראל כחלק ממדיניות הדיור של כולנו".

ח"כ איילת נחמיאס ורבין (המחנה הציוני)
"בשנה החולפת, אחרי מאבק פרלמנטרי לא פשוט, קמה ביוזמתי ועדת חקירה פרלמנטרית לבחינת האשראי ללווים הגדולים. זהו מהלך משמעותי ביותר לכל ישראלי.
ברמה האישית, אפשרנו לגלית גוטמן להיכנס אלינו הביתה ולדבר על המורכבות של קריירה ובית. הבית כולו היה נכון להתגייס ולהציף את הקשיים ושם נחשף יונתן בני הבכור במלוא עוצמתו. למרות הכאב שהשתקף ממנו על כך שאני נמצאת פחות מכפי שהיה רוצה, הוא יודע כמה אנחנו גאים בו על הכוחות לשתף ובעיקר – כולנו מבינים שכך עושים שינוי חברתי באמת".

סו"ב יפת בקשי, יו"ר מחוז באר שבע והדרום
"הפעילות החדשה המשותפת עם מחוז ירושלים הוכיחה את עצמה – כמות המשתתפים הגדולה בכנס המשותף בים המלח הוכיחה את ההתייחסות החיובית של חברות הביטוח ופעילי הלשכה, וזה בא לידי ביטוי בכמות נציגי חברת הביטוח והפעילים שהשתתפו. מכאן המסר לעתיד – שיתוף פעולה ואיחוד כוחות ומשאבים – זו עוצמת הלשכה בעתיד".

סו"ב יוסי ורסנו, יו"ר תת הוועדה לפיננסים
"השנה עשיתי מהלך עסקי חשוב, וחברתי לסוכן הביטוח החיפאי הוותיק אורי מיכאלי, במטרה להוות דור המשך. יחד, הקמנו את 'מיכאלי את ורסנו – ביטוח ופיננסים' תוך שאנו מתמקדים ברמת שירות בוטיק בתחומי הפרישה, התכנון הפיננסי והביטוח העסקי".

סו"ב אורי צפריר, מ"מ נשיא הלשכה
"הדבר הכי משמעותי מבחינתי השנה הייתה ההחלטה להתמודד לנשיאות הלשכה. עתיד המקצוע והסוכנים ופרנסת כולנו עמדו בבסיס ההחלטה. במהלך השנה נפגשתי עם מאות סוכנים בכנסים, בפגישות רחבות ומצומצמות ואני גאה להשתייך לקבוצת הנהגה המורכבת מאנשים מסורים, נחושים ומקצועיים".

סו"ב שוש כהן־גנון, סגנית נשיא הלשכה
"מתחילת השנה שמתי לי למטרה להגדיל את שורת הרווח במשרד באמצעות תוכנית עבודה מובנית שתכלול גבייה מלקוחות בגין טיפול ושרותים ופיתוח תחום עיסוק נוסף נושק לביטוח. מתחילת השנה אנו מטמיעים במשרד את נושא הגבייה התהליך בעיצומו, אך בהחלט מתגמל".

סו"ב יובל ארנון, יו"ר הוועדה לביטוח פנסיוני
"חגגתי 60, נולד לי נכד שישי. מסע משלחת הלשכה לפולין עבורי היה חוויה עזה שהאפילה על שאר החוויות בשנה זו. ברמה המקצועית – יצאנו לדרך באמצעות תת הוועדה לפיננסים, עם מוצרים משיקים לפעילות הסוכנים בתחום המשכנתאות ואשראי חוץ בנקאי, ועסקנו רבות מול הרגולציה כמו גם העברת המסר בכנסים ובכלל לגבי הערך המוסף של סוכן הביטוח בקשר האישי בין סוכן ללקוח".

סו"ב ליאור רוזנפלד, יו"ר סניף חיפה
"בשנה האחרונה נעניתי לקריאה של סוכנים לתרגם את ההצלחה של סניף חיפה ומחוז הצפון לרמה הארצית ולהתמודד לנשיאות הלשכה. הדבר הטוב שקרה לי ומרגש אותי בכל יום מחדש הוא הסחף, התמיכה המתעצמת ההצטרפות אלינו לעשייה – משהו טוב עומד בפתח והסוכנים מרגישים את זה".

סו"ב מיכל וינצר, יו"ר והוועדה לפעילות וקשרי קהילה
"הרחבתי את ידיעותיי בתחומי הבריאות וניהול הסיכונים והגנות ללקוח, בהשתלמויות מקצועיות אצל גורמים שונים ואובייקטיבים כדי לקבל השקפות ודעות שונות. משרדנו זכה להשקעה רבה בדיגיטציה וקפיצת מדרגה בפרסומים במדיה שונות".

סו"ב אריאל מונין, יו"ר הוועדה לביטוח כללי
"בשנה החולפת השקנו את הנגשת מיזם הלוידס לסוכנים: פעילות שהחלה לצבור תאוצה ומאפשרת לסוכנים פיתרונות מגוונים. הצלחנו להכניס לתוקף את חוזר השרברבים, שיביא לשינוי מהותי בכל תפעול הנושא. הצלחנו להביא עוד כלי עבודה לסוכני המגזר הערבי באמצעות הפול. ריכזנו אוגדן רגולציה של הוועדה האלמנטרית אשר עלה לאתר הלשכה ומעניק אפשרות קלה להבין את השינויים האחרונים".

סו"ב מיכה אדוני, יו"ר מחוז חיפה והצפון
"בשנתיים האחרונות אני מרבה לכתוב בנושאי ביטוח בעיתון המקומי 'כוכב הצפון'. כתבות אלה מתפרסמות מדי פעם גם במישור הארצי. אני גם מרואיין לא אחת על ידי התקשורת האלקטרונית וחיים הכט ברדיו קול רגע".

סו"ב יואל זיו, יו"ר ועדת הבריאות והסיעוד
"היה לי חזון לפתוח במכללה קורס חיתום ברמה הגבוהה ביותר שניתן לעשות. אני שמח שיחד עם חברים נוספים בוועדת הבריאות, הצלחנו להפיק קורס שבו הרצו מיטב הרופאים הבכירים, מכל ענפי הרפואה, לצד חותמים מחברות בביטוח, אקטוארים, ועוד".

סו"ב שלמה אייזיק, מנכ"ל יונט
"העמקתי והרחבתי את הפעילות בענפי הרכוש, הקמתי מערך למתן שרותי משרד מלאים לסוכנים בתפעול תיקים בענפי הרכוש, ייצרנו פתרונות מצוינים לגיוס סוכנים חדשים ליונט".

סו"ב חוה פרידמן וינרב, יו"ר ועדת האתיקה
"ברמה המקצועית – בשנה אחרונה התחלתי לעבוד על הקוד האתי של סוכן הביטוח, שהוכן לפני שנים רבות ונראה לי שיש מקום להרחיב אותו ולהתאים אותו למציאות בת יומנו.
ברמה האישית – קיבלתי החלטה להתחיל עבודת דוקטורט במשפטים בנושא עובדי קבלן כדי להיטיב את מצבם".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email