לשכת סוכני ביטוח משיקה מועדון הטבות ייחודי לחברי הלשכה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ישיבת הוועד המנהל של לשכת סוכני ביטוח אישרה השבוע את הקמת מועדון הטבות ייחודי לחברי הלשכה. המועדון יושק בכנס אלמנטר של הלשכה באילת ויציע לחברי הלשכה שלל הטבות והנחות במגוון תחומים.

עוזי ארגמן, יו"ר ועדת רווחה, מספר כי "הקמת המועדון יוצאת אל הפועל אחרי מו"מ ארוך ותקופה ארוכה. למעשה מאז שנכנסתי לתפקיד, היו פניות של סוכנים רבים והבחנתי בצורך להקים את מועדון ההטבות, כאחד הדברים החשובים לסוכנים, שיאפשר להם להוזיל מחירים בתחומים שונים: הנחות בדלק, בציוד משרדי, בנסיעות, אטרקציות וכל מה שאפשר להוזיל לסוכנים בחיי היום יום". לדבריו, מתקיימים כיום מגעים מתקדמים כדי לתת לחברי המועדון, מיד עם השקתו, הנחות משמעותיות במחירי התדלוק ובציוד משרדי.

ארגמן מספר כי "נפגשנו עם מספר רב של גופים. כל גוף רצה לתת הנחות ולפרסם את זה בנפרד ואז חשבנו שיהיה אי סדר גדול ולכן קיבלנו את ההחלטה, להקים את המועדון שלנו, מועדון ייחודי לנו הסוכנים".

ארגמן מספר שהתקיימו דיונים מול כמה גופים גדולים שמתמחים בהקמת מועדונים, "אך בזכות סיוע וייעוץ של חברת ישרכארט, במיוחד עידית בית הלחמי, שמלווים אותנו – יש כיום כ-2,000 סוכנים שמשתמשים בכרטיס של ישרכארט, הקורפורייט, הגענו להסדר עם חברת סטייל שמנהלת בין היתר את האתר של ישרכארט, את האתר של אזרחים ותיקים שהם 820 אלף גולשים".

ארגמן מציין שכבר כיום, סוכנים מקבלים הטבות באמצעות כרטיס הקורופורייט, אבל הוא מסביר, "אין כאן הטבות ייחודיות לנו, כלשכה, אלא מועדון כללי. אנחנו רצינו מועדון שאנחנו נוכל לקבוע את התכנים ואת ההטבות המתאימות לנו".

ארגמן מספר שאחד הדברים שנתן את הדחיפה החזקה ביותר לקידום המועדון, היה פרויקט לוחות השנה. "בזכות ההצלחה הענקית שלו – מכירה של רבע מיליון לוחות, הרבה מעבר למצופה, ראינו כמה שהסוכנים נרתמים לנושא, את הסולידריות ואיזה כוח קניה יכול להיות לנו".

לאחר קבלת ההחלטה, הנושא הובא לדיון מקיף ואושר בועדת הרווחה והשבוע כאמור אושר הנושא בישיבת הועד המנהל, כאשר ישראל חסון, מנהל סטייל, הוזמן להציג את התוכנית שהתקבלה ברוב קולות גדול. במסגרת השקת המועדון, מספר ארגמן, "נעמיד בכנס אלמנטר דוכן שלנו עם פלייארים וסטנדים. כל חבר לשכה יהיה באופן אוטומטי חבר מועדון. החברות אינה כרוכה בתשלום. מי שירצה, יוכל כמובן לבקש שלא להיות חלק מהמועדון, אבל איני רואה סיבה שלא ליהנות מההטבות שהוא מציע".

כל חבר מועדון יקבל כרטיס ייחודי של מועדון ההטבות, שיהיה גם כרטיס נטען עם פס מגנטי, שיאפשר לבצע רכישות וקניות ברשתות ובתי עסק. בהמשך, מאמין ארגמן, זה יהיה כרטיס אשראי לכל דבר. בשלב הראשון, החברות במועדון תהיה תקפה גם לכל קרוב משפחה מדרגה ראשונה – בני זוג וילדים.

בהמשך, אומר ארגמן, נאפשר לצרף גם את כל העובדים של הסוכנים והסוכנויות – גם כאלה שאינם סוכני ביטוח, גם כדי לתת להם ערך וגם כדי להגדיל את המועדון ואת הכח הצרכני שלו". ארגמן אומר עוד כי הכוונה היא להגיע לכל תחומי החיים – החל מקניות לבית, דרך הנחות שונות לאטרקציות ועד הטבות ברכישת נדל"ן, רכב, נסיעות לחו"ל, השתלמויות שיהיו מוכרות גם לצרכי מס ועוד.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email