מ־3 יוצא 1: יוצאים לדרך עם הכנס המשולש של הלשכה באילת

סו"ב קובי ורדי, יו"ר ועדת כנסים ואירועים, בראיון מיוחד על ההיערכות לכנס הארצי הראשון מסוגו בתולדות הלשכה, שיאחד את תחומי ביטוח החיים והפנסיה המסורתיים עם עולם הפיננסים החדש; יוזמים, מקדמים ומפתיעים - כל מה שמצפה לכם בכנס המשולש באילת
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"הלשכה בראשות סו"ב ליאור רוזנפלד יוצאת מהריבוע המחשבתי ומגדירה מחדש את גבולות הכנסים הארציים באילת". כך אומר סו"ב קובי ורדי, יו"ר ועדת כנסים ואירועים של הלשכה, בפתח הריאיון המיוחד עמו, לקראת הכנס הארצי הקרוב של הלשכה באילת.

הכנס יתקיים בין התאריכים 15-19.3.2020 וייפתח בכינוס עשיר במיוחד לסוכנות ולסוכני ארגון MDRT. הכרזתו המבטיחה של ורדי מחייבת גם הסבר והוא נענה לכך בשמחה: "עולמות ביטוח החיים והביטוח הפנסיוני המסורתיים, משתלבים במציאות המשתנה עם עולמות תוכן חדשים כמו הפיננסים. השילוב בין העולמות יוצר פתרונות הוליסטיים לצורכי הלקוח טרם יציאתו לגמלאות ולאחר פרישתו מהעבודה. אנחנו מדברים על סיכונים וסיכויים כאחד על רצף הציר הפנסיוני, כולל פתרונות פיננסיים משלימים, להבטחת חיים בכבוד וברווחה של הלקוח בכל עת ותנאי".

הופעות של מיטב האומנים. ליאור נרקיס בהופעה מיוחדת מארח את מוש בן ארי. צילום: רן יחזקאל

שדרוג מתכונת הנכס

בהתאם לקו חשיבה זה ולמיקומו של סוכן הביטוח בכל צומת דרכים בחיי הלקוח, החליטה הלשכה לשדרג השנה את מתכונת הכנס הפנסיוני לכדי כנס משולש, ייחודי ושונה מכנסים קודמים. לורדי חשוב להדגיש בהקשר זה, כי "הנהגת הלשכה יושבת על המדוכה בימים אלה ובמאמץ מערכתי חסר תקדים, נחושה להוביל בשורה חדשה הן בתכניו המקצועיים של הכנס והן בתכני הבילוי והפנאי למשתתפים. זהו כנס שעוד לא היה כמוהו בתולדות הלשכה, בהשראת נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד וממלא מקומו הנמרץ סו"ב ליאור הורנצ'יק, ובתיאום מלא בין כל זרועות ההנהגה, הוועדה הפנסיונית בראשות סו"ב אייל פז, הוועדה הפיננסית בראשות סו"ב אודי אביטל, הנהלת ה־ MDRT בראשות סו"ב אלברט גבאי והוועדה בראשותי".

בתוך כך, יהיה זה גם הכנס הארצי הראשון של מנכ"ל הלשכה, מוטי ארבל, לאחר כניסתו לתפקיד לפני חודשים אחדים. לורדי יש הרבה מילים טובות לומר על השתלבותו של ארבל בעולם הסוכנים וזאת לאחר שנים רבות כמנכ"ל קבוצת יורוקום: "רקמנו יחסי עבודה מצוינים בזמן קצר מאוד ואין לי ספק שמוטי יתרום רבות מיכולותיו הגבוהות לאתגר הנכון לנו בכנס הקרוב ובעשייה הרב מערכתית בשנים הקרובות," מציין ורדי.

העשרה מקצועית, חוויה חברתית

מתבקש ל"טעום" מעט מהצפוי למשתתפים בכנס המשולש. אז הנה קווי המתאר, שמשרטט עבורנו יו"ר ועדת הכנסים והאירועים, בעיצומן של ההכנות האחרונות לקראת האירוע הגדול.

"במישור המקצועי צפויים דיונים והרצאות מרתקים ומפרים, שירחיבו את ארגז הכלים והידע של הסוכנים בשליחותם למען הלקוחות. לצד בכירי רשות שוק ההון, ענף הביטוח וחברות הביטוח, שייקחו חלק פעיל בכנס, ישתתפו בו גם אורחים מחו"ל כמו נשיא ה־ MDRT העולמי, מרצים המובילים בישראל בתחום הפנסיוני, המיסוי, העסקים והניהול הפיננסי ואנשי מקצוע עם קבלות ובעיקר עם יכולות להעניק ערך רב לפעילותם של הסוכנים בנושאים החמים ביותר, שעומדים על סדר היום הפנסיוני והפיננסי".

ורדי מוסיף ומציין, כי "מעבר למישור החברתי קיים נדבך חשוב נוסף בכנס והוא המישור החברתי ולכידות שורות הלשכה. כאן, בשעות הערביים, לאחר הדיונים בנושאים האקטואליים ביותר להצלחת פעילותם של הסוכנים, נכונה למשתתפים הנאה רבה מהכוכבים החמים ביותר כיום בתעשיית הבידור, כולל הופעות מרהיבות ומופעים ייחודיים, שהופקו במיוחד עבור חברי הלשכה ולצידם הרצאות עוגן נחשקות ביותר".

"הסקירה התמציתית הזו", אומר ורדי בקריצה. "נועדה להשאיר טעם של עוד להפתעות הרבות, שמחכות לסוכנות ולסוכנים בכנס גדול מהחיים. ההעשרה והשראה ילוו את החלק המקצועי, בעוד שהקצב, התפאורה והאווירה השמחה יסחפו את המשתתפים בשעות הפנאי".

גם במישור הפוליטי

האם גם לפוליטיקה יהיה מקום בכנס הקרוב? "עוד לא נמצא ערוץ עוקף פוליטיקה וגיבוש בסיס פוליטי חזק בכנסת החדשה, השלישית במספר בשנה האחרונה והוא חלק בלתי נפרד מפעילותה הענפה של הלשכה. לכן, סביר להניח כי הכנס הקרוב, בהשתתפות יותר מ־1,700 סוכנים, גורמים מקצועיים־עסקיים ונציגי ארגונים עמיתים, הוא בהחלט במה לנבחרי הציבור להתחבר לאינטרסים הציבוריים של סוכני הביטוח בשליחותם היומיומית למען אזרחי מדינת ישראל".

בסוגיה זו, מבהיר ורדי, כי "מטבע הדברים עסוקות המפלגות בימים אלה במערכת הבחירות. עם זאת, לאור הקשר המצוין של הלשכה עם הבכירים מכל הסיעות, נדאג להשתתפותם של נבחרי הציבור החדשים ולהמשך רתימתם לקידום עולם הסוכנים ואתגריו". הלשכה אם כן, נערכת לכנס עוצמתי ועשיר בתכנים, הגורם כבר עכשיו להתרחשות רבה סביבו בענף.

ורדי: "אנחנו משקיעים מאמצים עילאיים וזה המקום להודות לסוכנות ולסוכנים הנפלאים בהנהגת הלשכה בראשות ליאור רוזנפלד ובוועדותיה השונות, ולחבריי בוועדה לכנסים ואירועים שמקדישים בהתנדבות מלאה מזמנם וממרצם למען כלל חברי הלשכה. זה גם המקום לפנות לחברים מכל חלקי הארץ, להקדים את הרשמתם ולהבטיח את מקומם.

"ההרשמה נפתחה בימים אלה והביקוש גדול מאוד. אני יודע שגם החברות נערכות במיוחד לכנס, שמהווה עבורן עוגן אסטרטגי ועסקי משמעותי ב'מדורת השבט' הענפית. כולנו רתומים למשימה שלפנינו, ביצירת חוויה מעצימה וסוחפת, שתציב רף עוד יותר גבוה בכנסי הלשכה – ובמאמץ מיוחד נעמוד בציפיות הגבוהות. מאמץ אשר אנו, כל העוסקים במלאכה, מחויבים לו בראש ובראשונה בשביל מטרה מרכזית אחת: להמשיך ולקדם את הנושאים בלפיד המקצועי והחברתי הראשון במעלה, סוכני הביטוח".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email