מאבק בחברות הישירות: ביטוח ישיר זונחת את קמפיין "שוקה"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לאחר שמונה שנים של קמפיין מסית נגד סוכני הביטוח, מצאה ביטוח ישיר (9,000,000) מטרה חדשה להיאבק בה – חברות הביטוח הדיגיטליות הישירות, שקמו בשנתיים האחרונות. בקמפיין החדש מקימה הפרזנטורית, שני כהן, חברה משל עצמה תחת השם ״שוקה דיירקט״. היא מנסה לשכנע את חבריה ובני משפחתה לעבור לחברה תוך שהיא נתקלת בתגובות עוקצניות מצידם.

שני כהן | צילום: יח"צ ביטוח ישיר

סו"ב ליאור רוזנפלד, נשיא לשכת סוכני ביטוח: "הציבור בישראל בוחר בכל יום מחדש בסוכני הביטוח. 80% מהביטוחים האלמנטריים מבוצעים על ידי סוכנים. מבוטח הקצה מעדיף איש אמון ורק סוכן הביטוח נחשב ככזה. שמח שגם בביטוח ישיר הבינו את זה והגיעו למסקנה שהקמפיין הנגטיבי נגד הסוכנים לא השיג עבורם את התוצאה הרצויה ועברו למגרש קל יותר עבורם. סוכני הביטוח היו כאן ויהיו כאן לתמיד וגם 10 שנות הכפשה זדונית לא הצליחו לשנות את העובדה הזאת. המציאות, כך מסתבר, חזקה מכל דבר", אמר רוזנפלד.

שירי קופפרברג מצטרפת לקמפיין כלל ביטוח עם החתול שמיל

כלל ביטוח ופיננסים יוצאת בקמפיין נוסף בסדרת החתול שמיל, והפעם מצטרפת לחתול גם כוכבת התכנית "חתונה ממבט ראשון", שירי קופפרברג. השניים מככבים יחד בפרסומת החדשה לביטוח הרכב כלל מטראז', תכנית ביטוח המעניקה הנחה של עד 50% לנהגים הנוסעים מעט, במסגרתה מוצעים שלושה מסלולים עד 12,000 ק"מ בשנה, לבחירת הלקוחות בהתאם לצריכתם.

גלי שבד, סמנכ"לית בכירה, מנהלת אגף שיווק ואסטרטגיה, בכלל ביטוח ופיננסים, ציינה: "הפרסומת החדשה של החברה מציגה את תכנית 'כלל מטראז' – ביטוח לרכב בתשלום ידוע מראש, המיועד לנהגים הנוסעים מעט ורוצים לחסוך הרבה. אנו רואים לנגד עיננו את לקוחותינו, ומשיקים מוצרים ושירותים חדשניים, המותאמים לצרכיהם המגוונים, זאת כדי לאפשר פלטפורמות ומסלולי ביטוח המותאמים להם אישית. השפה החדשה, בהובלתו של 'החתול שמיל', מתקבלת מצוין בקרב מגוון גילאי הלקוחות בחברה ומשפרת את תפיסת המותג כעדכני, רלוונטי וחדשני".

שירי עם נתן דטנר | צילום: ליאור נורדמן

שני בלו הרפניסט מונתה לתפקיד מנכ"לית הלמן־אלדובי גמל ופנסיה

שני בלו הרפניסט מונתה לתפקיד מנכ"לית חברת הגמל והפנסיה של בית ההשקעות החל משנת 2020. בלו הרפניסט תחליף בתפקיד את איתי ברדה שמונה לתפקיד משנה למנכ"ל בית ההשקעות.

לבלו הרפניסט, בעלת תואר שני עם התמחות במימון וחשבונאות מהאוניברסיטה העברית, ניסיון של למעלה מ־16 שנה בשוק ההון במהלכן מילאה שורה של תפקידים בכירים בבית ההשקעות, החל משנת 2003. בכלל זה כיהנה כחברת הנהלה וסמנכ"לית התפעול של הלמן אלדובי גמל ופנסיה משנת 2006.

רמי דרור, מנכ"ל בית ההשקעות הלמן אלדובי: "שני צמחה והתפתחה בהלמן אלדובי גמל ופנסיה מזה 16 שנים, בתפקידה האחרון כיהנה כסמנכ"לית תפעול. שני מביאה עמה נסיון מהותי והכרות מיטבית עם החברה ובסיס הלקוחות של החברה תוך הבנה מעמיקה ובקיאות בהוראות הדין והחובות הרגולטוריות בתחום חסכון ארוך טווח.

שני בלו | צילום: עופר חגיוב

"לאורך שנותיה בחברה שני הייתה שותפה מלאה להתפתחות החברה – מחברה קטנה שניהלה פחות ממיליארד שקל עד לחברה המנהלת כיום למעלה מ־20 מיליארד שקל והיתה אחראית על עיצוב תהליכי ליבה בתחומי שרות ותפעול, הובלת תהליכי הסבות של מערכות IT , הטמעת מיזוגים ומוצרים חדשים, קליטת עשרות קופות חדשות תוך ניהול פרויקטים מורכבים. שני מנהלת מוכשרת בעלת יכולת הובלה והנעה של מנהלים ועובדים תוך שמירה על איכות ביצוע גבוהה ומרשימה.

"אנו גאים בכך שמנהלים מבטיחים צומחים בחברה ומגיעים לעמדות הבכירות ביותר. אני בטוח שהניסיון הרב של שני וההיכרות העמוקה שלה עם פעילות הליבה של חברת הגמל והפנסיה תסייע לה להוביל את החברה לשיאים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email