מאות אלפי מתאמנים בישראל מחכים רק לנו

עליית הפופולריות של מכוני הכושר היא הזדמנות להרחיב למבוטחים את הכיסוי באובדן כושר עבודה ונכות מתאונה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אנחנו נמצאים כבר אחרי החגים וזה הזמן בו נרשמת מידי שנה עלייה ניכרת ברישום למכוני הכושר בישראל, על מנת להשיל את הקילוגרמים העודפים שנצברו בתקופת החגים.

בשנים האחרונות נושא הכושר הפך ל“טרנד“ רציני ונדמה שכל אדם שלישי שאיתו אנו מדברים עוסק בפעילות ספורטיבית כלשהי. בפועל, מאות אלפי מתאמנים רשומים היום במכוני כושר, שיעורי פילאטיס, קבוצות רכיבה על אופניים ועוד רבים שעוסקים בשיפור הכושר הגופני באופן עצמאי. כל אלו בהחלט מחכים לנו, סוכני הביטוח.

מתברר שמרבית העוסקים בספורט במסגרות מסודרות, מסתפקים בביטוח צד ג' (במידה וקיים בכלל) של מכוני הכושר, אגודות הספורט וכדומה. לכולנו ידוע עד כמה ביטוח שכזה אינו מספיק וקבלת הפיצוי ממנו מסורבלת, ארוכה ובמקרים רבים מסתיימת רק לאחר תביעה משפטית. כמו כן, קיימות ”ליגות“ של קבוצות חובבים בענפי ספורט שונים, בהן כלל לא קיים ביטוח מרוכז מטעם גוף מסוים.

ליאור רוזנפלד

ליאור רוזנפלד

כאן המקום שלנו, הסוכנים, להיכנס לנישות נוספות ולהרחיב למבוטחים הקיימים שלנו את הכיסוי הקיים באובדן כושר עבודה ונכות מתאונה, ולמכור להם כיסוי תאונות אישיות לסוגיו השונים, כולל הרחבה לעיסוק בספורט.

זה גם המקום לבקש מהם להביא מתאמנים נוספים בשיטת ”חבר מביא חבר“. בנישת ביטוח המתאמנים אין (עדיין) הנחתות רגולציה, תחרות מול הישירים, מסמכי הנמקה, גילוי נאות ועוד. נחיצותו של הביטוח מובנת לעוסקים בספורט – מה שמעניק לנו נקודת פתיחה טובה נוספת. תוסיפו לזה את הכיסוי הנכון שאנו מציעים למבוטחים שלנו, את חידוש הקשר עם מבוטחים רדומים, שיטת מכירה קצרה וקלה וגם פרנסה יפה בצידה עם אפשרות לקבלת לידים נוספים – ותקבלו ערך מוסף גדול למבוטח ולסוכן.

פגשתם מבוטח שעוסק בספורט? ראיתם מכר שלכם מתאמן? חבר פירסם תמונה במכון כושר? השכן מעלה תמונה בפייסבוק בבגדי ספורט? כעת נותר לנו רק להרים טלפון ולמכור.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email