מאות סוכנים הצטרפו בכנס אלמנטר לפלטפורמת מרקטפרו

הפלטפורמה כוללת מוצרים למניעת תאונות דרכים, מניעת שכחת ילדים ברכב ומניעת האפשרות לשלוח הודעות טקסט תוך כדי נהיגה, ועוד
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"אין אדם במדינת ישראל שסוכני הביטוח לא נגישים אליו. אתם יודעים לדבר עם הבעל או האישה, עם איש הכספים והמנכ"ל. אתם יודעים הכל על הלקוחות שלכם. גוגל הוא כסף קטן לעומת הידע שיש לכם על הלקוחות. אתם גם מובילי דעה. אבל כדי שלא תאבדו את הלקוחות האלה וכדי שעדיין תהיו רלוונטיים, אתם חייבים להגדיר את עצמכם מחדש". כך אמר עופר נוריאל, הבעלים של המרקטפרו, פלטפורמה דיגיטלית באמצעותה יכולים סוכני הביטוח להציע ולמכור מוצרים עם ערך מניעתי ללקוחותיהם, בכנס אלמנטר שהתקיים באילת. לדבריו, במהלך הכנס הצטרפו מאות סוכנים לפלטפורמה.

מוצרים למניעת תאונות דרכים, מניעת שכחת ילדים ברכב ומניעת האפשרות לשלוח הודעות טקסט תוך כדי נהיגה, הן רק חלק מהמוצרים והשירותים שישווקו הסוכנים שיצטרפו למרקטפרו. כל אלו יביאו להגדלת ההכנסות לסוכנים, כך שגם אם לקוח יגיד לסוכן כי הוא בחר לעשות את ביטוח הרכב במקום אחר, ניתן יהיה להציע לו מוצרים נוספים.

"אין אדם בישראל שסוכני הביטוח לא נגישים אליו". עופר נוריאל

"הפלטפורמה הזו היא שקופה וידידותית. כשגייסנו ספקים אמרנו להם שתפקיד הסוכן משתנה והם חייבים להציע גם מוצרי מניעה. לכן, דאגנו לכך שעמלות הסוכן אף פעם לא יהיו על חשבון ההטבות ללקוחות שלכם. המחירים יהיו הטובים ביותר שאפשר והספקים דואגים להטבות המרביות ללקוחות. דאגנו גם להקים מחלקה ייעודית הדואגת להביא ספקים נוספים למערכת", ציין נוריאל והדגיש, כי העמלות בגין שיווק המוצרים והשירותים הן קבועות ואחידות לכלל הסוכנים.

הסוכן הוא הנכס שלנו

רועי שטאנג, נציג מובילאי, שהצטרף לבמה לצדו של נוריאל, יחד עם סו"ב אריאל מונין, יו"ר הוועדה האלמנטרית בלשכת סוכני ביטוח, הסביר למה החליטה החברה לשווק את מוצריה באמצעות מרקטפרו. “עקבנו אחר השינויים בעולם סוכני הביטוח וזיהינו שינוי שצריך לקרות. הלקוחות הם הנכס של הסוכן – ומבחינתנו, הסוכן הוא הנכס כדי להגיע ללקוחות".

עוד הוסיף שטאנג כי "המבוטח שיקנה את המוצר יקבל 1,500 שקלים הנחה באגרת הרישיון והנחה מסוימת בביטוח. סוכן הביטוח מרוויח תיק נקי יותר, וכמובן הכנסה נוספת מעמלות. בנוסף אנחנו מכניסים את הנושא של המניעה לתפקידו של סוכן הביטוח. ההמלצה על כלי מניעתי עושה פלאים". לדברי מונין "הבנו שכדי להשתנות חייבים מערכת טכנולוגית. הלשכה רצתה להרים את המערכת בעצמה, אך לא היו לה המשאבים הנדרשים לכך. אני שמח שהשותפים שלנו עשו את זה ויצרנו לנו אפשרות להגדיל מקורות הכנסה ולעשות יותר טוב לענף בלחיצת כפתור".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email