מאחורי הקלעים: הנהגת הלשכה מספרת על ההכנות לכנס באילת

במשך החודשים האחרונים הם עמלו ובנו את כנס אילת לביטוח חיים ופנסיוני, שייפתח ב־23 באפריל במלון דן אילת • לקראת הכנס הם רוצים להעביר לכם מסר מיוחד
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

רענן שמחי, מנכ”ל הלשכה
“הכנס השנה יאופיין בחידושים; בשונה מכנסים קודמים יהיו בכנס זה מושבים מקבילים נוספים, כך שכל סוכן יוכל לשמוע מה שהוא מעוניין בו; אם זה פיננסים, צעירים או במושב המרכזי – חיים ופנסיוני. גם הפעם אנחנו נותנים דגש על הסוכנים הצעירים והסטודנטים, ולכנס זה נרשמו כ־60 צעירים, שזה מספר חסר תקדים בכנסים ארציים. השנה גם הופעות הבידור יתאפיינו בכך שהן יעסקו בשנות ה־70 למדינת ישראל. כך למשל, את הכנס תחתום מסיבת ריקודים על טהרת השירים העבריים”.

סו"ב יוסי אנגלמן, סגן נשיא הלשכה
"מאז שאני בענף הביטוח (40 שנה), אני מקפיד לרדת לאילת לכנסים המרכזיים של הלשכה. מעבר למפגש החברתי, לאווירה ולהרצאות המעניינות שבכנסים, אני לוקח מכל מפגש כזה טיפ אחד או שניים ומיישם אותו בעבודה השוטפת )בעיקר בשיווק( שלי כסוכן ביטוח. בעקבות הכנסים הרבים בהם השתתפתי, הצלחתי להפנים תהליכים שלא השתמשתי בהם קודם ולהפוך אותם בסופו של דבר לעשיה מבורכת. לדוגמא: באחד הכנסים באילת סיפר סוכן בכיר שהוא מצא דרך מדהימה למכור פוליסות סיעודיות בדרך של מכירת אובדן כושר עבודה לכל החיים. בעקבות הטיפ הזה הרחבתי את מעגל הכיסוי למבוטחי המשרד בפוליסות סיעודיות שהשלימו את הכיסוי לאובדן כושר עבודה. המלצתי לבאי הכנס: להגיע להרצאות, לקחת ולו טיפ אחד קטן וליישמו בעבודה השוטפת".

סו״ב קובי ורדי, יו"ר ועדת כנסים ואירועים
"מאות סוכנות וסוכני ביטוח שנרשמו עד כה, לצד נציגות מרשימה מחברות וסוכנויות הביטוח, ממחישים את הציפייה של כל גורמי תעשיית הביטוח, הפנסיה והפיננסים בישראל לכנס הארצי של הלשכה. הכנס השנה ייערך בסימן 70 שנה למדינת ישראל, 75 שנה ללשכת סוכני ביטוח, ובמסגרתו נצדיע לגדול אמני ישראל, חתן פרס ישראל, יהורם גאון. כמו כן, בכירי הממשל, צה"ל והכנסת יכבדו אותנו בנוכחותם, ביניהם שר המדע והחלל אופיר אקוניס, מפקד חיל האוויר הפורש, האלוף אמיר אשל ויו״ר המחנה הציוני אבי גבאי. הושקע עמל רב לאורך החודשים האחרונים בתכנון קפדני וחשיבה מדויקת על התכנים המקצועיים והמאלפים שנשמע בכנס ואני כבר נרגש יחד עם חבריי לוועדות המקצועיות להתחיל את כנס חיים ופנסיוני 2018 , "ולתפארת מדינת ישראל"!”.

סו"ב אודי אביטל, יו"ר הוועדה לפיננסים
"סוכנות וסוכנים, חבריי למקצוע. מבחינתי הכנס הוא הוא חלון לסוכן להצצה לעולם החדש. הכנס יראה את עולם הפיננסים במיטבו על שלל המוצרים והאפשרויות לפרנסה, שלא ממוצרי ביטוח. חברים, יש כסף על הרצפה – בואו ללמוד איך מרימים בואו נדאג לעצמנו, בואו נשנה כיוון; יש לנו מוצרים ללא רגולציה ועתירי הכנסה. בואו ללמוד איך עושים זאת. אז יאללה אילת!”.

סו"ב דביר רפ, יו"ר הוועדה לצעירים והכשרת הסוכן
"סוכנות וסוכנים יקרים, מרגש כל פעם מחדש לראות את מספר הצעירים העולה מכנס לכנס. הכנסים של הלשכה באילת הינם שם דבר וידועים כמוצלחים ביותר בקרב הלשכות השונות בלה"ב. גם בכנס הקרוב יזמה הוועדה לסוכנים צעירים והכשרת הסוכן תכנים ייחודיים לסוכנים הצעירים של הלשכה. תכנים אלו הינם תוצר של שיתוף פעולה פורה בין הוועדה לבין נשיא הלשכה, מנכ"ל הלשכה ויו"ר הוועדות השונות. אני סמוך ובטוח שתפיקו תועלת רבה מהמושבים והתכנים המקצועיים לצד הנאה צרופה מההופעות, ההרצאות השונות והאירועים החברתיים הרבים בכנס".

סו"ב ליאור הורנצ'יק, מ"מ נשיא הלשכה
״התרגשות רבה לקראת הכנס הראשון שלי כמשנה לנשיא לשכת סוכני ביטוח לישראל.
כמי שאמון על יחסי הלשכה עם הכנסת והממשלה אני חש סיפוק גדול מהגעת כמות רבה של מקבלי החלטות, הכוללים שרים, סגני שרים, יו״ר ועדות וחברי כנסת בכירים המשקפים את הלובי הפוליטי הרחב והעוצמתי שלנו כלשכה, אך בעיקר את המראה והמצפן על כך שגם מקבלי ההחלטות מבינים שאנו ׳שומרי הסף׳ של המבוטחים בישראל ומנוע הכרחי וחשוב
לצמיחת המשק ולכלכלת ישראל. ״ברצוני לנצל את ההזדמנות ולברך את כולנו לעצמאות, חירות, שגשוג והתפתחות ושתמיד נראה את חצי הכוס המלאה מתוך הרגשת שליחות וגאוות המקצוע!״.

סו"ב מיכאל נוימן, יו"ר הוועדה הפנסיונית
״אני מרגיש גאווה עצומה ופרפרי בטן לקראת כנס שעבורי יהיה ציון דרך משמעותי כיו״ר הוועדה לפנסיה וחיים קדנציה שלישית. אני חש תחושת סיפוק אדירה מהתכנים, האומנים, מקבלי ההחלטות מכל הקשת הפוליטית, מכמות הנרשמים, אך בעיקר אני גאה בביחד, בעוצמת עם אחד בלב אחד המשקפת את עבודתנו כסוכנים, המגנים יום יום, שעה שעה על עצמאות מבוטחינו, עצמאות פרנסתנו ומהווים ללא ספק תמך אדיר למשק הישראלי ולצמיחתו״.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email