מאיר שביט מונה למנכ"ל ארגוני הביטוח בישראל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

איגוד חברות הביטוח בישראל והתאחדות חברות לביטוח חיים הודיעו אתמול כי מאיר שביט מונה למנכ"ל איגודי הביטוח מה-1 בינואר 2015. שביט יחליף את ניצב בדימוס זאב אבן חן, שיפרוש בסוף השנה מכהונת המנכ"ל לאחר 14 שנה בתפקיד.

איגודי הביטוח הם ארגונים וולונטריים שלא למטרות רווח, המייצגים את חברות הביטוח בפני הרגולטורים הקשורים לענף הביטוח, הכנסת, רשויות המדינה השונות ובעתירות לבג"ץ בנושאים הנוגעים לענפי הביטוח השונים, כולל חיסכון פנסיוני.

שביט, מהנדס תעשייה וניהול ובעל תואר שני במינהל עסקים, הוא דמות ידועה בענף הביטוח ובעל ניסיון רב בתחומי שוק ההון, ביטוח ופנסיה. שביט מילא שורה של תפקידי מפתח בתחומי הכלכלה, הביטוח ושוק ההון, בהם עוזר כלכלי לשר האוצר, הממונה על שוק ההון ביטוח וחיסכון, כולל המפקח על הביטוח ומשנה ליו"ר רשות ניירות ערך.

בנוסף כיהן שביט בתפקידים בכירים בחברות ביטוח. בשנים האחרונות נתן שביט למגוון לקוחות מוסדיים שירותי ייעוץ אסטרטגי בתחומי שוק ההון, ביטוח, פנסיה, קופות גמל, חיסכון לטווח ארוך ובנקאות. כבר בחודשים הקרובים צפוי שביט להתחיל בחפיפה עם אבן חן. שביט מסר כי הוא רואה בתפקידו החדש אתגר אישי ומקצועי רב ומודה על האמון שניתן בו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email