"מאמינה שבעתיד נגבה שכר טרחה מהלקוח"

השבוע בסוכן צעיר: אלינור כבירי טורקניץ' מסוכנות יוסי כבירי בנשר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גיל: 34

מצב משפחתי: נשואה + 2

ותק: בעלת רישיון סוכן בביטוח פנסיוני ואלמנטרי משנת 2005. כיום לומדת לקבלת הסמכה של תכנון פיננסי CFP

מה הביא אותך למקצוע סוכנת ביטוח?

"מי שהביא אותי למקצוע הוא אבי, סו"ב יוסי כבירי, סוכן ביטוח מזה 40 שנה. הוא אחד מהמובילים בענף, חבר לכל החיים ב-MDRT, מתמחה בביטוחי בריאות קולקטיבים, ביטוחי סיעוד ופרט. עוד לפני שהרגולטורים הכניסו את החובה במסמכי שקיפות, אבי דגל בשקיפות מלאה מול הלקוח וסיכום מסודר של כל פגישה כולל תיעוד.

"כשהשתחררתי מהשירות הצבאי, אבא ביקש שאוציא רישיון סוכן אז הוצאתי, ומאז אני עובדת עם אבא ונהנית מכל רגע. זו חוויה אדירה לשנינו. מסתבר שלהטיב עם הלקוח בחשיפתו למוצרים הטובים ביותר עבורו בשוק במועד הקניה, מיטיב בחזרה עם הסוכנות. אין סיפוק גדול מלקוח שמצביע בנאמנותו ואף מביא חברים".

במה את מתמחה?

"אני מתמחה בביטוחי בריאות, סיעוד, ביטוחי חיים ואובדן כושר עבודה".

איפה את רואה את עצמך בעוד עשר שנים?

"עוד עשר שנים אני מקווה להיות לפחות בתחילת הדוקטורט בכלכלה".

סו"ב כבירי טורקניץ'. "לא קל להתמודד מול חברות הביטוח והרגולציה"

מה את חושבת על עתיד מקצוע סוכן הביטוח?

"למרות התחרות של חברות הביטוח בסוכנים באמצעים ישירים וטכנולוגיה, קשיי הרגולציה והורדת עמלות, אני עדיין מאמינה שלסוכנים תפקיד משמעותי הן כאמצעי הפצה והן בפן המקצועי והאישי מול הלקוח. אני מאמינה שנגבה שכר טרחה מהלקוחות, ונעסוק יותר בתכנונים פיננסים והכנה לפרישה. כמו כן, ייתכן שיותר סוכנים יתאגדו כי לסוכן הבודד לא קל להתמודד כבודד מול חברות הביטוח ומול הרגולציה".

אילו טיפים את יכולה לתת לסוכנים צעירים כמוך?

"הרבה לימודים והשתלמויות. אין מנוס מהתמקצעות מתמדת על מנת לצלוח את כל השינויים והחידושים. גם לא להתבייש להיעזר במפקחים, חברים או כל אחד אחר. סוכן שמבין שהוא עצמו לקוח בהמון מקומות, ידע לכבד את הלקוח בשירות. בקיצור, עקביות, נחישות, שירותיות ומעל הכול מקצועיות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email