"מאתגר להצלחה": כנס הבריאות והסיעוד בצל הקורונה

הכנס הדיגיטלי יתקיים ב־21 באוקטובר, ובין שאר הנושאים יפורסמו בו גם תוצאות סקר שביעות הרצון של סוכני הלשכה מחברות הביטוח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כנס הבריאות והסיעוד הדיגיטלי יתקיים ב-21 באוקטובר, וההרשמה אליו החלה לפני מספר ימים. הכנס יועבר לכל המשתתפים ב"זום" תחת הכותרת "מאתגר להצלחה": "זו הכותרת הכי קולעת שמייצגת את השנה הייחודית הזאת בענף", מסביר סו"ב איגור מורי, יו"ר ועדת הבריאות והסיעוד בלשכה. "מיליון איש בחל"ת או באבטלה – זה אתגר; ירידה לאפס מכירות בביטוחי נסיעות לחו"ל – זה אתגר. אבל האתגר הזה יהפוך להיות הצלחה, ובכנס שיהיה מאוד מקצועי, כולם יוכלו ללמוד כיצד לעשות את זה בצורה הטובה ביותר. הכנס הוא דיגיטלי ולכן קל לבצע כנס מסונכרן של שני מסלולים, כשהסוכן יכול לעבור בכל רגע נתון ולשמוע את ההרצאה במסלול השני", הוא מוסיף.

במרכז הכנס יפורסמו תוצאות סקר שביעות הרצון בתחום הבריאות של סוכני הלשכה מחברות הביטוח; כלי שהחברות תמיד מצפות לו ומשתמשות לאחר מכן בנתוניו, והשנה הוא מסקרן יותר מתמיד בשל משבר הקורונה.

סו"ב מורי | צילום: גיא קרן

לדברי סו"ב מורי, הסקר נמצא בעיצומו והוא ייסגר ב-11 באוקטובר – אז כדאי למהר ולהשתתף בו. הסקר מבוצע בידי חברת "שריד", שמבצעת את כל סקרי שביעות הרצון של לשכת סוכני הביטוח.

קריטריונים חדשים

תחת השפעת הקורונה, הושם דגש על ביטוח נסיעות לחו"ל כענף נפרד. מורי: "השנה יהיה מאוד מסקרן לראות את תוצאות הסקר בענף זה, כי במשך חודשים לא נמכרו ביטוחי נסיעות לחו"ל, בתחילת הדרך היו ביטולים ולאורך כל הדרך בקשות מיוחדות. זו בדיוק התקופה שבה נמדדות החברות על השירות שלהן – אצל מי הסוכנים קיבלו מענה על הצרכים המיוחדים של התקופה ובאיזו מהירות".

קריטריון חדש שנוסף לסקר הוא שביעות רצון הסוכנים מחברות השירות בתחום הבריאות והסיעוד דוגמת, פמי, נטלי, טרגט קייר ועוד. "חברות השירות מסתתרות מאחורי גבן הרחב של חברות הביטוח, שסופגות את התלונות", מסביר יו"ר ועדת הבריאות והסיעוד, "אבל חברות השירות הללו נותנות שירות ישיר לכמחצית מהפוליסות. הפעם החלטנו לבדוק ישירות את שביעות הרצון של הסוכנים מחברות השירות".

שקלול אישי ורוחבי

עוד מדגיש סו"ב מורי, כי הסקר מתייחס לכל חברות הביטוח, כולל הקטנות שבהן. דבר ייחודי נוסף בסקר הבריאות, לדבריו: "הסקר לא משוקלל שרירותית בהתאם לתשובות כל הסוכנים על מספר השאלות עליהן עליהם לענות. ביקשנו מכול סוכן שישיב מה הקריטריון הכי חשוב להם בשירות היצרנים, ומה הכי פחות חשוב להם. למשל – סוכן יכול לציין שהגינות בטיפול בתביעות זה הקריטריון הכי חשוב בעיניו, ואילו הדרכות הן קריטריון הכי פחות חשוב בעיניו. אצל סוכן אחר, יהיו תוצאות אחרות. לכן אנחנו משקללים את התשובות אצל כל סוכן בהתאם לחשיבות הקריטריונים אותה ציין – השקלול הוא קודם כול אישי ואחר כך רוחבי".

על ארגון הכנס עמלים בחודשים האחרונים יו"ר ועדת הבריאות והסיעוד וחברי הוועדה שבראשותו; מנכ"ל הלשכה מוטי ארבל; שי שמש סמנכ"ל השיווק של הלשכה; סו"ב קובי ורדי, יו"ר ועדת כנסים ואירועים בלשכה ויעקב בן שלוש, מנהל הפקות כנסי הלשכה.

הלו"ז הסופי יפורסם בגיליון ביטוח ופיננסים בשבוע הבא; מה שאפשר לספר כבר זה שהכנס יהיה מאוד מקצועי ויארח את הבולטים בענף, כשאחד השיאים יהיה פאנל מקצועי של שישה ראשי אגפי הבריאות בחברות הביטוח, אותו ינחה סו"ב עופר חורש, חבר ועדת הבריאות בלשכה. גם פרופ' זאב רוטשטיין, מנכ"ל הדסה עין כרם, יביא היבטים תלויי קורונה ואחרים, כמו רפואה פרטית במערכת הציבורית, בהרצאה בפני סוכני הלשכה. את הכנס תנחה נטלי רותם שייפתח בדברים שיישא נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד ויו"ר ועדת הבריאות והסיעוד סו"ב מורי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email