מבטחים: מצלמות מעקב מונעות פיגועים וגניבות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בריטניה היא המדינה המרושתת ביותר באירופה במצלמות מעקב ברחובות, בבניינים, ברכבת התחתית ובאוטובוסים, אשר מונעות חלק ניכר של פיגועים וגניבות. כך קובע Stilwell Geoff, מנכ”ל חברת החיתום Beech. אלפי המצלמות פזורות ברחבי לונדון, עד כדי כך שאדם המסתובב ברחובות לונדון נתפס במצלמות המרושתות כמעט בכל פינה של העיר הגדולה. המעקב מתבצע במוקד הבקרה של מערך המצלמות של העיר המופעל על ידי משטרת העיר ועיריית לונדון.

כל פינה מצולמת
| צילום: unsplash

המצב הגיע לכדי כך שבאיזורים רבים של העיר קולטת המצלמה את לוח הזיהוי של כל רכב שנכנס לשכונה או הפרבר, או היוצא משם. מספר המצלמות ברכבת התחתית והאוטובוסים בלונדון מגיע ל־15,600. לפי הערכת חתם הביטוח זו הסיבה שחל קיטון במספר פיגועי הטרור בלונדון. זאת בהשוואה לפריז, ברצלונה וברלין שמספר התקפות הטרור גדל בשנים האחרונות. מצב זה נובע מהמספר הקטן של מצלמות המעקב בערים אלו.

אמון הציבור: גידול במספר סוכני הביטוח בארה”ב

מסתבר שלמרות כניסת טכנולוגיות חדשות גם לענף הביטוח, מספרם של סוכני הביטוח בארה”ב נמצא בגידול. הדבר משקף שנמשך האמון בעבודת סוכן הביטוח. לפי מכון הביטוח האמריקאי מספרם של סוכני הביטוח והברוקרים זינק ל־825,200 ב־2018, לעומת 809,600 סוכני ביטוח וברוקרים ב־2017.

הנתונים של המכון מצביעים שמספרם של סוכני הביטוח והברוקרים גדל ב־20 אלף כל שנה במשך חמש השנים האחרונות. Ashish Nangla, אנליסט בכיר ב־SYNECHRON, מעריך שסוכני ביטוח שיעסקו רק במכירות של פוליסות ביטוח לא יחזיקו מעמד לטווח ארוך. אולם, סוכני ביטוח שיתנו ערך מוסף ושירותים נלווים יוכלו לשרוד ולהמשיך בתיקי ביטוח משמעותיים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email