מבטחת אמריקאית בצעד מפתיע: מגייסת 6,400 עובדים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

המבטחת האמריקאית הגדולה ״פרוגרסיב״ מפתיעה את סקטור הביטוח – השלימה תוכניות לגייס 6,400 עובדים נוספים לשלוחות החברה ברחבי ארה"ב עד סוף השנה. הצורך בגיוס העובדים היא תוצאה של זינוק בעסקי הביטוח בשנת הקורונה, שתרם לגידול במאגר הלקוחות.

פרוגרסיב פועלת כחברת אחזקות בתחום הביטוח ויש לה יותר מ-70 חברות בנות. היא ידועה במיוחד כמובילה בביטוחי רכב מכל הסוגים בארה"ב, וכן כמבטחת רכוש ונזיקין. החברה פועלת בביטוחי חיים וביטוח מנהלים. הפעילות שלה מבוססת על רשת של כ-30 אלף סוכנויות ביטוח, ברוקרים ויועצים. היא מספקת גם שירותי ניהול השקעות.

אלפי העובדים שיגוייסו ישובצו במגוון תפקידים, במיוחד כטכנאים, עובדים שיטפלו בתביעות, שירות למבוטחים, אנליסטים ומשפטנים. חלק מהעובדים שיגוייסו יוכלו לעבוד מהבית, במיוחד אלה שנותנים שירותים למבוטחים.

ענק בנקאות בריטי ישלם קנס על הטעיית מבוטחים

ענק הבנקאות הבריטי לוידס ספג מכה כשהרשות הבריטית לאיתנות פיננסית (FCA) הטילה עליו קנס בסך של 90 מיליון ליש״ט בשל הטעיית מבוטחים.

הרגולטור הבריטי האשים את זרוע הביטוח של הבנק בהטעיית מאות אלפי מבוטחים. האשמה היא, שזרוע הביטוח של התאגיד שלחה הודעות על חידוש הביטוחים תוך הבטחה שייהנו מ"מחיר תחרותי" בעת החידוש. אולם בדיקה שנעשתה העלתה שהמבטחת לא עמדה בהבטחתה, ולא ניתנה כמעט הנחה לפרמיות הביטוח. הבדיקה העלתה שהודעות כאלה נשלחו ל-9 מיליון מבוטחים בין ינואר 2009 לנובמבר 2017.

לוידס. ישלם על הטעיית המבוטחים. צילום: shutterstock

גם הבדיקה של הרגולטור גילתה שכחצי מיליון מבוטחים קיבלו הודעות על הנחות שיינתנו בשל "נאמנות". בדיקה העלתה שהמבוטחים האלה לא זכו לקבל את ההנחה המבוקשת.

בקביעת גובה הקנס התחשבו בפעולה של לויד'ס בנק בפיצוי המבוטחים על ההודעה המטעה. הבנק כבר שילם 13.5 מיליון ליש"ט למבוטחים שקיבלו הודעות מוטעות. כעת, הוא ממשיך במבצע של פיצוי המבוטחים, תוך תיאום עם הרשות הבריטית לאיתנות פיננסית.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email