מבטחת המשנה סוויס רי ספגה הפסד ענק מאסונות טבע

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מבטחת המשנה הגדולה סוויס רי ספגה בשנת 2018 הפסק ענק של 3 מיליארד דולר כתוצאה ישירה מאסונות טבע ותאונות מעשי אדם. למרות זאת, המבטחת הצליחה להגדיל את הרווח הנקי ב־2018 ל־421 מיליון דולר, לעומת רווח של 254 מיליון דולר בשנת 2017. אלמלא שינוי בתקנות המס האמריקאיות, הרווח היה גדול יותר פי שנים.

סוד ההצלחה של סוויס רי היה הזינוק בסך הפרמיות. סכום פרמיות הביטוח הגיע בשנה שעברה ל־36.4 מיליארד דולר. התשואה של תיק ההשקעות של החברה היתה 2.8%. ביטוחי משנה של ביטוחי חיים ובריאות הניבו רׁווח נטו של 761 מיליון דולר.

סוויס רי. שוקדת גם על ביטוחי סייבר | צילום: Shutterstpck

סוויס רי שוקדת גם על ביטוחי סייבר. יחידת מחקר של החברה מגבשת פוליסת ביטוח המתאימה לביטוחי סייבר, כאשר החברה פועלת כמבטחת משנה של ביטוחי הסייבר.

ראש עירייה בפלורידה חשוד בהונאת חברות ביטוח

ראש עירייה בפלורידה חשוד בהונאת חברות ביטוח. זאת בנוסף לכך שהוא חשוד בניהול מרפאה ללא רישיון. דייל משד, ראש עיריית Port Richey,  נאסר על ניהול מרפאה ללא רישיון. מיד לאחר מעצרו, הודיע משרד האוצר של פלורידה כי ראש העירייה יואשם על הגשת חשבונות כוזבים לחברות הביטוח על טיפול רפואי לחולים.

במשרד האוצר נוהלה חקירה סמויה נגד ראש העירייה לאחר שנתקבלו דיווחים על הגשת חשבוניות כוזבים לחברות הביטוח ועל מתן שירותים רפואיים בלתי חוקיים. ההערכה היא שהוגשו חשבוניות מזויפות לחברות הביטוח בהיקף של מאות אלפי דולר. עתה מתנהלת חקירה לקביעה היקף החשבוניות האלה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email