מבקר המדינה, ראש רשות המיסים ונשיא לשכת עוה"ד ישתתפו בכנס אילת

בכנס, שייפתח ב־18 בנובמבר, ישתתפו חברי כנסת, ראשי חברות הביטוח ובכירי המשק וענף הביטוח ושוק ההון
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מבקר המדינה, רו"ח מתניהו אנגלמן, יישא דברים בפני סוכני ואורחי הלשכה בערב הפתיחה של כנס אלמנטר 2019. הכנס יתקיים בתאריכים 18־22 בנובמבר במלון דן אילת תחת הלוגו – "סוכן מקצועי זה אלמנטרי".

בערב הפתיחה, שיתקיים באולם פביליון של מלון הרודס בוטיק, יישאו דברים גם הממונה על שוק ההון ד"ר משה ברקת, נשיא לשכת עורכי הדין עו"ד אבי חימי, ראש העיר אילת מאיר יצחק הלוי, גיא רוטקופף מנכ"ל איגוד חברות הביטוח וכמובן סו"ב ישראל גרטי, יו"ר ועדת אלמנטר בלשכה וסו"ב ליאור רוזנפלד נשיא הלשכה.

גיא רוטקופף | צילום: באדיבות הלשכה

 

בערב הפתיחה, אותו מנחה הבדרן והשדרן דידי הררי, יוענק פרס מפעל חיים לשלמה אליהו, יו"ר מגדל אחזקות.

בכנס ישתתפו חברי כנסת בהם אלכס קושניר, עו"ד רויטל סויד, מיכאל מלכיאלי ומתן כהנא.

ברב־שיח ייחודי בנושא מקומו של סוכן הביטוח בעולם הפרט המשתנה ישתתפו מנכ"לי החברות כלל ביטוח, מנורה מבטחים, הפניקס, איילון ושלמה ביטוח; האלוף במיל' יצחק בריק, נציב קבילות החיילים לשעבר, יספר למשתתפים על מוכנות צה"ל למלחמה על רקע האיומים הנוכחיים על ישראל; ערן יעקב, ראש רשות המסים, יישא אף הוא דברים ביום השלישי של הכנס.

הכנס יהיה גדוש בהרצאות מקצועיות, סדנאות ולצדן מופעי בידור כשבמופע המרכזי יארחו חברי להקת אתניקס את הזמר והיוצר עברי לידר.

גם בכנס אלמנטר השנה לא ייפקד מקומם החשוב של חידון הלשכה לסוכנים האלמנטריים, שהזוכים בו יקבלו פרסים מידי סגן ומ"מ נשיא הלשכה סו"ב ליאור הורנצ'יק. את תוצאות סקר שביעות הרצון מחברות הביטוח בתחום הביטוח הכללי, שכל הענף מחכה להן, יפרסם סו"ב גרטי בפני משתתפי הכנס בבוקר יום רביעי (היום השלישי לכנס).

בערב האחרון לכנס יתקיים גם טקס פרידה ממנכ"ל הלשכה היוצא רענן שמחי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email