מגדל – הראשונה שקיבלה אישור לביטוח אכ"ע במתכונת החדשה

צעד זה הופך את מגדל לחברת הביטוח הראשונה בענף שמקבלת היתר מהרגולציה לשווק מוצר זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חברת מגדל קיבלה ביום רביעי האחרון את אישור רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון לשווק את ביטוח אובדן כושר העבודה (אכ"ע) במתכונתו החדשה. בכך, למעשה, מגדל הינה חברת הביטוח הראשונה בענף שמקבלת היתר מהרגולציה לשווק מוצר זה, אשר שיווקו הופסק מאז ה־1 באוגוסט 2017. בהמשך, במהלך חודש ספטמבר, התירה הרשות להמשיך ולהאריך את ביטוח אובדן כושר העבודה הקיים עד ל־1 בנובמבר, במסגרת הביטוחים הקבוצתיים בלבד.

בתחילת אוגוסט השנה עצרה בפועל הממונה על הביטוח דורית סלינגר, את שיווק הביטוח על אובדן כושר עבודה. זאת בעקבות שינוי הפוליסה עליה הורתה הממונה, וזאת לטובת המבוטחים, שגרמה לדרישה של פרמיה גבוהה מצד חברות הביטוח. סלינגר לא אישרה לחברות לשווק את הפוליסות במחיר שדרשו, ומאז לא שווק ביטוח זה, אלא כמרכיב בפנסיה.

 

 

 

 

 

 

 

רביב. "נערכים לתהליך השיווק מחדש"

בהתאם לאישור הרגולציה נערכת מגדל לשיווקו בפועל של המוצר החדש, לרבות הדרכות לסוכנים על עקרונותיו ועדכון מערכות התפעול לקליטת הביטוחים במתכונתם החדשה.

צחי גפנוביץ, ראש תחום ביטוח חיים ובריאות במגדל, מסר: "לאחר תקופת אי וודאות ממושכת, אנו שמחים על כך שמגדל היא החברה הראשונה שתשיק מוצר אובדן כושר עבודה חדש, בהתאם להוראות הרגולציה".

ליאור רביב, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה במגדל, ציין: "אנו גאים ביכולתנו להמשיך ולתת את המענה הטוב ביותר לצרכים הקיימים של הציבור, בעזרת ביטוח אובדן כושר עבודה יחד עם ביטוחי המנהלים. אנו נערכים לתהליך השיווק מחדש ובכך נמשיך ונסייע למעסיקים, לשכירים ולעצמאיים במתן הפתרונות המתאימים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email