מגדל זכתה בפעם השלישית במכרז הרכב של עובדי המדינה

מנכ"ל מגדל: "זוהי אבן דרך משמעותית עבורנו במימוש הפוטנציאל הגלום בביטוח הכללי ובתפיסת ההובלה בכלל של מגדל בשוק הביטוח"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אגף החשב הכללי במשרד האוצר הודיע היום על החברות הזוכות במכרז הפומבי לביטוח רכבי עובדי המדינה לשנת 2019. על פי הודעת האוצר, חברת מגדל היא הזוכה לבטח את הנתח הגדול והמשמעותי ביותר במכרז – כ־60% מסך הרכבים המבוטחים.

ספיר | צילום: סיון פרג'

זו השנה השלישית בה מגדל זוכה לבטח את רכבי עובדי המדינה. נציין, כי במסגרת המכרז, מבוטחים 65 אלף רכבי עובדי מדינה, בהיקף כספי הנאמד בכ־300 מיליוני שקלים לשנה. מגדל תבטח 60% בשנת 2019: כ־35 אלף רכבים בביטוח מקיף וכ־7,000 רכבים בביטוח צד ג', ובסך הכל תבטח מגדל 42 אלף רכבים.

דורון ספיר, מנכ"ל מגדל: "אנו רואים בזכייה במכרז עובדי המדינה בפעם השלישית הבעת אמון של החשב הכללי בעבודה הטובה של החברה ובשירות הניתן לעובדי המדינה. זוהי אבן דרך משמעותית עבורנו במימוש הפוטנציאל הגלום בביטוח הכללי ובתפיסת ההובלה בכלל של מגדל בשוק הביטוח".

נטע איכר, סמנכ"ל ומנהלת תחום ביטוח כללי, אמרה כי "מגדל רואה עצמה כמעניקת שירות כולל בביטוח הכללי על שלל מוצריו. הזכייה המשמעותית היא ציון דרך בהמשך ביסוס מעמדה של מגדל בביטוח הכללי".

ליאור רביב, המשנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה: "הזכייה היוקרתית היא עוד חיזוק לעשייה המקצועית במגדל ולצמיחה לה אנחנו מקווים בביטוח הכללי".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email