השתתפות עצמית /// מדור הרכילות העסקית של "ביטוח ופיננסים"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מגדל מסייעת בהתמודדות עם הקורונה

מגדל חברה לביטוח משיקה בימים אלה מוקד תמיכה וסיוע, ללא עלות כספית, להתמודדות עם מחלת הקורונה, המיועד עבור מבוטחי הבריאות של החברה הנמצאים בבידוד או חולים בנגיף.

מהחברה נמסר, כי ההחלטה על פתיחת המוקד התקבלה לנוכח העלייה בתחלואה ושיעור הנדבקים בנגיף, לצד עדויות על הקושי הנפשי הטמון בהתמודדות עם המחלה ובמטרה לעמוד לצד המבוטחים גם בתקופה מאתגרת זו.

במוקד התמיכה יעמדו לרשות המבוטחים רופאי משפחה ופסיכולוגים מוסמכים אשר יוכלו לסייע בהתמודדות עם המחלה והחששות הנלווים אליה. שיחה עם רופא תתבצע בתוך 90 דקות מרגע הפנייה ואילו שיחה עם פסיכולוג תתבצע בתוך 24 שעות מרגע הפנייה למוקד. השירות יחל לפעול בימים הקרובים ויימשך, בשלב זה, עד לסוף אוקטובר. הפעלתו תתבצע באמצעות מוקד השירות של חברת פמי־פרימיום. השימוש בשירות ללא עלות כספית עבור מבוטחי הבריאות של מגדל.

רו"ח מיכל לשם – מבקרת הפנים הראשית של הפניקס

רו"ח מיכל לשם מונתה לתפקיד מבקרת הפנים הראשית של קבוצת הפניקס. לשם, בעלת ניסיון ניהולי של כ־ 20 שנה בתחום הביטוח, הגמל והפנסיה, כיהנה בתקופה האחרונה כמנהלת הכספים הראשית של קבוצת פז, ולפני כן מילאה שורת תפקידים בכירים במגדל, לרבות כמבקרת הראשית של הקבוצה, סמנכ"לית אסטרטגיה ובקרה, וראש תחום SOX.

מיכל לשם. צילום: ניסים אלוני

מועד כניסתה של לשם לתפקידה נקבע ל־ 1.9, בכפוף לאישורו של הממונה על רשות שוק ההון. לשם תחליף בתפקידה את רו"ח שמואל רוזנבלום, אשר ביקש לסיים את כהונתו כמבקר הפנים.

אייל בן סימון, מנכ"ל הפניקס ובני גבאי יו"ר הפניקס: "אנו שמחים לצרף את מיכל לשם אל שורותינו ומאחלים לה הצלחה רבה בתפקידה. ברצוננו להודות לרו״ח שמואל רוזנבלום ולצוותו על תרומתם רבת השנים לחברה".

מכרז ביטוח הרכב של עובדי המדינה יוצא לדרך

ועדת המכרזים באגף החשב הכללי פרסמה השבוע את מכרז ביטוח הרכב של עובדי המדינה ובו היא מזמינה הצעות מחברות הביטוח.

מדובר באספקת כיסוי ביטוחי לרכבם הפרטי של עובדי המדינה וגמלאיה לשנת 2021 שיספק הזוכה או מספר זוכים במסגרת מכרז פומבי ובכפוף לתנאים המפורטים במסמכי המכרז. את ההצעות ניתן להגיש עד ה־8 בספטמבר 2021.

מי שזכו במכרז אשתקד ומספקות בשנה זו את ביטוח הרכב של עובדי המדינה הן החברות מגדל, הראל ושירביט .מגדל מבטחת כ־ 65% מן הרכבים של עובדי המדינה, הראל כ־ 32% ושירביט כ־ 3%.

על פי עדכוני הוועדה, המכרז יקיף כ־ 59 אלף כלי רכב וסך פרמיות של 263 מיליון שקל, בהתאם לנתונים הקיימים משנת 2020.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email