מגדל מצטרפת למיזם הוועדה הבין דורית של הלשכה

החברה תבנה סיירת מובחרת של סוכנים ותיקים וצעירים אשר ייהנו ממעטפת ליווי רחבה מטעם הלשכה ומטעם מגדל; זוהי חברת הביטוח השלישית שמצטרפת למיזם
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פרויקט הוועדה הבין דורית מתרחב ומגיע למחוז ירושלים. יו"ר הוועדה, סו"ב מירב ג'והן, סיכמה עם חברת מגדל על הצטרפותם למיזם הוועדה הבין דורית. מגדל היא חברת הביטוח השלישית שמצטרפת לפרויקט, לאחר מנורה במחוז צפון וכלל במחוז מרכז.

בפגישה שנערכה במשרדי לשכת סוכני הביטוח נכחו: יו"ר הוועדה, סו"ב מירב ג'והן; יועץ מקצועי ללשכה, עו"ד יניב מאיר; מנהלת בריאות וסיכונים ארצית במגדל חברה לביטוח, טל רוזן; מנהל מרחב ירושלים, עופר בקר; ומזכירת הוועדות בלשכה, נורית סימנטוב.

מימין: מאיר, רוזן, ג'והן ובקר בפגישה בלשכה | צילום: באדיבות המצולמים

לדברי סו"ב ג'והן, הוסכם כי מגדל חברה לביטוח תיקח חלק בפרויקט הארצי הלאומי, ותבנה סיירת מובחרת של סוכנים ותיקים וצעירים במחוז ירושלים, אשר ייהנו ממעטפת ליווי רחבה מטעם הלשכה ומטעם חברת מגדל. "עבור הפרויקטים הנ"ל נבנו מספר מודלים כלכליים לשיתופי פעולה בין הסוכנים. הסוכנים ייהנו מליווי משפטי, מקצועי ופסיכולוגי (חלק בעלות מיוחדת וחלק ללא עלות)", היא מציינת.

צורך של שני הצדדים

טל רוזן, מנהלת הסיכונים והבריאות של מגדל חברה לביטוח, היא בעלת ניסיון בפרויקטים מסוג זה, ובראשם "צומחים בפרט" – פרויקט הדגל של חברת מגדל מזה שנה שביעית שנוחל הצלחה מרובה. לדבריה, "פרויקטים מסוג זה מבורכים ומוענקים מטעם הלשכה למען סוכני הביטוח ולרווחתם".

יו"ר הוועדה הבין דורית מוסיפה: "מטרת הוועדה לבצע מיזוגים ושיתופי פעולה בין סוכנים ותיקים לסוכנים צעירים, וזאת לטובת צורך קיים של שני הצדדים. לעניות דעתנו, יש היום המון סוכנים ותיקים שלא מתמודדים עם השינויים לאורך השנים, עם כניסת הדיגיטציה בצורה משמעותית, עם רגולציה נוקשה, עם כניסת רפורמה בבריאות, שנייה במספרה תוך שש שנים. כמו כן, רבים מהם לא עוסקים בפיננסים ומפסידים הרבה מאוד כסף ועוד".

סוכני ביטוח צעירים וגם ותיקים הרוצים להיות חלק בפרויקטים הללו מוזמנים ליצור קשר עם הוועדה הבין דורית.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email