מגדל משיקה ביטוח מנהלים עם דמי ניהול מוזלים

דמי הניהול של ביטוח המנהלים החדש של החברה לא יעלו יותר מ-40 שקל בחודש ו-0.5% מהצבירה; בנוסף, כוללת החברה גם מסלול קצבה למצב סיעודי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לאחר קיפאון ממושך בתחום ביטוחי המנהלים, מגדל חברה לביטוח משיקה את מגדל FIX: ביטוח מנהלים עם דמי ניהול מוזלים וקבועים, אשר עומדים על 3% מהפרמיה, ובכל מקרה לא יותר מ-40 שקל בחודש. דמי הניהול מהפרמיה בשוק ביטוח המנהלים נעים כיום בין 3%-3.5% מהפרמיה. מדובר בביטוח מנהלים המותאם לעצמאים ולשכירים כאחד והוא ישתלם במיוחד למשתכרים שכר גבוה. לטענת החברה מדובר בחיסכון שנתי שיכול להסתכם בכמה מאות שקלים.

בנוסף, מסלול FIX כולל שיפור גם בדמי הניהול מהצבירה. דמי הניהול ההתחלתיים במסלול עומדים על 0.5% ובצבירה של 500 אלף שקל מחיסכון שוטף הם אף יורדים ל-0.2%. כך, מבוטח שצבר 500 אלף שקל ומשלם באופן שוטף, כאשר שכרו עומד על 20 אלף שקל בחודש, יכול לשלם דמי ניהול של כ-1% מהפרמיה ו-0.2% מהצבירה, דמי ניהול הנחשבים לנמוכים במיוחד אפילו בתחום הפנסיה, ובמקביל יכול ליהנות מכל יתרונות ביטוח המנהלים. יודגש כי דמי הניהול מובטחים לכל חיי הפוליסה. המסלול מציע גם מקדם מובטח למצטרפים מגיל 60 ועוד.

ליאור רביב. צילום: באדיבות מגדל

מסלול קצבה

לאור המצב בענף הביטוח הסיעודי, מציינים במגדל כי הפוליסה לביטוח מנהלים אשר משווקת על ידם כוללת גם מסלול קצבה אשר מאפשר למבוטחים מקבלי קצבה, אשר יקלעו למצב סיעודי, להגדיל את הקצבה ב-50% לתקופה של עד 30 חודשים. זהו יתרון משמעותי ללקוחות אשר נמצאים בחסר ביטוחי בתחום ביטוח הסיעוד. ניתן לבחור במסלול זה במועד הפרישה כאשר מתקבלת ההחלטה על מסלול הקצבה הרצוי ובכפוף לתנאי הזכאות הקבועים בפוליסה.

"בשל דמי הניהול הנמוכים של קרנות הפנסיה, אנו רואים בשנים האחרונות הפרשות גבוהות יותר לקרנות מאשר לביטוחי המנהלים, בעיקר בקרב רמות השכר הנמוכות יותר", אומר ליאור רביב, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הלקוחות במגדל. הוא מוסיף כי "מגדל מנהלים FIX מעניק עדנה מחודשת לביטוח המנהלים במחירים אטרקטיביים, אפילו ביחס לקרנות הפנסיה. המסלול מציע למבוטחים שילוב של מוצרים פנסיוניים טובים יותר, תוך שמירה על דמי ניהול נמוכים ושקופים. המסלול החדש מהווה אלטרנטיבה הולמת לקרן הפנסיה, ובעיקר ביחס לכספים שמופקדים כיום לקרן המשלימה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email