מגדל משיקה כיסוי ביטוחי בקרן ההשתלמות

הכיסוי הביטוחי מיועד לבעלי יתרת צבירה בקרן ההשתלמות של לפחות 5,000 שקל. אמיל וינשל: "חלק ממערך הכלים והמוצרים שאנו מעמידים לרשות סוכני הביטוח"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
חברת הביטוח מגדל מציגה מוצר חיסכון משולב חדש בשם "מגדל השתלמות לחיים", הכולל חסכון בקרן השתלמות תוך שילוב כיסוי ביטוחי למקרה מוות. שילוב ביטוח החיים למקרה מוות בתכנית "מגדל השתלמות לחיים" מקנה סכום ביטוח קבוע של 150 אלף שקל למוטבי העמית במקרה של פטירתו.
אמיל וינשל, מנהל חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה במגדל, מסביר כי "החידוש במגדל השתלמות נובע מהתפיסה לפיה יש לראות בכספי קרן ההשתלמות כספים משלימים לביטחון הכלכלי של המשפחה לאורך זמן. משכך, ניתנת מעתה לעמית האפשרות לחזק עוד יותר את הביטחון הכלכלי של משפחתו, במקרה של מוות חלילה, מתוך ראיה לטווח ארוך וכחלק ממערך הכלים והמוצרים שאנו מעמידים לרשות סוכני הביטוח, הוספת הכיסוי תבטיח למשפחתו של העמית מקור כספי נוסף".
וינשל
וינשל מדגיש כי "עלות רכישת כיסוי הריסק כחלק ממגדל השתלמות הינה נמוכה משמעותית אל מול כל מוצר ריסק אחר. בנוסף, הפרמיה עבור הכיסוי הביטוחי משולמת ממרכיב החיסכון". הכיסוי הביטוחי מיועד לבעלי יתרת צבירה בקרן ההשתלמות של לפחות 5,000 שקל או הפקדה חודשית שוטפת של לפחות 250 שקל. ההצטרפות ניתנת לעמיתים בגילאי 18-60, כאשר עלות הפרמיה הנגבית מהצבירה מחולקת על פי שלוש קבוצות גיל: 18 עד 40, 40 עד 55, 55 עד 67, ו־67 עד תום תקופת הביטוח.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email