מגדל משיקה מועדון לקוחות בתחום הבריאות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מגדל השיקה את מגדל Active – תכנית לקידום אורח חיים בריא והקמת מועדון צרכני ללקוחות הבריאות שלה. מדובר במהלך חדשני לקידום ביטוחי הבריאות ובו שורת הטבות משמעותיות ללקוחות שישמרו על תזונה נכונה, על כושר גופני וגמילה מעישון. בהשקה שהתקיימה במעמד מנכ"ל החברה, דורון ספיר, חלי ממן, גלעד אברהמסון ושותפים אסטרטגיים נוספים חשפה מגדל את ממדי הצמיחה בבריאות: קרוב למיליון מבוטחים.

עמיתי מגדל ייהנו לראשונה מהנחות והטבות משמעותיות ובלעדיות על קידום אורח חיים בריא. מועדון הצרכנות ללקוחות הבריאות של מגדל כולל חיזוק משמעותי לשני הצדדים: קהילת מבוטחי בריאות שתהנה מהפחתה בעלויות הביטוח וכן הקטנת התביעות והפחתת הסיכון לחברת הביטוח.

מימין: מארק כרמי, רוקח ראשי באתר בלה, יובל ליבלינג בעלי פרופיט, חלי ממן, דורון ספיר וגלעד איבגי מהבעלים של אברהמסון | צילום: איתן שלו

מנכ"ל החברה דורון ספיר: "חשפנו את השלב הראשון בתכנית לקידום אורח החיים הבריא של מגדל, במסגרתו אנו משיקים את מועדון לקוחות הבריאות שלנו שיעניק הטבות והנחות משמעותיות למקפידים על אורח החיים הבריא. מגדל דואגת ללקוחותיה לאורך הדרך ומעודדת את החיים הבריאים", אומר ספיר. "במהלך השנה הקרובה נרחיב את המהלכים ואנו מאמינים כי חדשנותה של מגדל והראיה הצרכנית שלנו תקדם את ערך הבריאות ותהיה סמן קדמי לתחום זה במגזר הפיננסי והביטוחי בישראל".

מהחברה נמסר עוד, כי המהלך כולל שיתוף פעולה של מגדל עם גדולי היזמים בעולם אורח החיים הבריא בישראל; בשלב זה, במסגרת המהלך ינתנו ללקוחות מגדל הטבות משמעותיות בחלי ממן, באברהמסון, פרופיט ונוספים – וזאת על מנת לעודד את השינוי באורחות החיים. מימוש ההטבות ייעשה בהליך דיגיטלי מלא, לקוחות יוכלו לממש את ההטבות באפליקציית מגדל. המידע והדיוור ללקוחות ייעשה באמצעות סוכני הביטוח.

כרבע מהנשאלים מעשנים

מחקר מגדל שנעשה בעת בניית המהלך חושף: מחצית מהאוכלוסייה לא נוהגת לקיים פעילות גופנית באופן קבוע ובתדירות של לפחות פעם בשבוע; גברים עושים יותר פעילות גופנית מנשים; 40% מצהירים כי לא נוהגים להקפיד על תזונה בריאה; רוב גורף של האוכלוסייה בישראל (90%), מסכים כי היה רוצה לעשות יותר פעילות גופנית. תחושה המשותפת גם לאלה העוסקים בפעילות גופנית וגם לאלה שכלל לא.

עוד עולה מהמחקר כי 60% מהאוכלוסייה מצהירים שהם מקפידים על תזונה בריאה ומאוזנת, כמעט כולם מקפידים בצורה לא מאוד מחייבת. לפי הנתונים, כרבע מהנשאלים נוהגים לעשן. הרוב הגדול מבין המעשנים (86%), היה מעוניין להפסיק לעשן. החסם העיקרי להפסקת העישון הוא הרגל שקשה להם לשנות.

מגדל תתמקד בשלושה מעגלים: גמילה מעישון, עידוד הרזיה ופעילות גופנית. ההטבות יינתנו במכון אברהמסון, בחלי ממן, באתר בלה ובפרופיט.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email