מגדל פועלת להגברת המודעות הציבורית לחשיבות הכיסוי נגד רעידת אדמה

מציעה ללקוחותיה הטבה לאחר שחלקם ויתרו על הכיסוי. מנהל ביטוח כללי בחברה, ניצן צעיר־הרים: "קיימת אדישות בקרב הציבור לתרחיש כזה"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מבוטחי פוליסת דירה בחברת מגדל מ שוויתרו על כיסוי רעידת אדמה, קיבלו עם פתיחת השנה החדשה הטבה מיוחדת של כיסוי רעידת אדמה חינם לשלושה חודשים. על־פי הנהוג בענף הביטוח, פוליסות בדירות של חברות הביטוח כוללות בדרך כלל גם ביטוח רעידת אדמה ונזקי טבע למבנה ותכולה, אלא אם המבוטח ויתר עליו.

"החלטנו לא לוותר למבוטחים שוויתרו על כיסוי זה וזאת משלושה טעמים: לספק להם הגנה לתקופה הקרובה, להגביר את המודעות הציבורית לחשיבות הכיסוי נגד רעידת אדמה ולאפשר למבוטחים לשקול שוב את הצורך בכיסוי חשוב זה, תוך מתן זמן סביר להתארגנות", מסביר ניצן צעיר־הרים, מנהל ביטוח כללי בחברה.

 

המומחים מתריעים מפני רעידת אדמה בארץ | צילום: Fotolia
המומחים מתריעים מפני רעידת אדמה בארץ | צילום: Fotolia

עוד נמסר ממגדל, כי ההטבה הייחודית באה על רקע התרחשותן של שתי רעידות אדמה לאחרונה בצפון מערב יוון, בעוצמה של 2.5 בסולם ריכטר, ובמרכז איטליה, בעוצמה של 2.6 בסולם ריכטר, אשר גרמה לעשרות הרוגים ולנזקים כבדים ברכוש.

"מומחים רבים מתריעים מפני אפשרות לרעידת אדמה משמעותית גם בישראל, אולם בקרב הציבור קיימת תחושה של אדישות או הדחקה לנוכח תרחיש כזה בארץ. זוהי דוגמא לתרבות ה'יהיה בסדר' הכל כך מוכרת לנו", מוסיף צעיר־הרים. "בנקודה זו, אנחנו במגדל חותרים להסיר כל ספק ולהבטיח שבמעטפת ההגנות הביטוחיות יעמוד לרשות המבוטחים כיסוי המתאים לאירוע רב ממדים והרס כמו רעידת אדמה".

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email