מגדל קיימה ארוע סיום לקורס מתכנני פרישה לחברי ארגון MDRT ישראל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ביום חמישי שעבר קיימה מגדל אירוע סיום לקורס מתכנני פרישה לחברי ארגון MDRT ישראל.

מגדל ניהלה בשיתוף הנהלת MDRT ישראל קורס מקצועי ייחודי אשר הכשיר את משתתפיו לעסוק בתחום תכנון הפרישה. 30 חברי הארגון השתתפו בקורס ולמדו ממיטב המומחים את הידע הנדרש על מנת ללוות לקוחות בתהליכי הפרישה.

בוגרי הקורס | צילום: באדיבות MDRT

הקורס נוהל על ידי מחלקת הפרישה במגדל והובל על ידי אבי ברוק – אחראי מקצועי ומתכנן פרישה.

ליאור רביב משנה למנכ"ל מגדל ומנהל חטיבת הלקוחות – "אנו פועלים לאורך כל השנה בהקניית ידע וכלים לסוכנים. כחברה מובילה גם בתחומי תשלומי קצבאות אנו מוצאים חשיבות רבה להעמיק ולהרחיב בידע בניהול תהליכי פרישה וגאים מאוד על שיתוף הפעולה עם ארגון MDRT ישראל".

התפתחות מקצועית

אבי ברוק סיכם בטקס חלוקת התעודות: "שמחנו ללוות את חברי ה-MDRT בקורס מקצועי זה. הידע הרב אשר ניתן והליווי המקצועי המתמשך של מחלקת הפרישה במגדל יוביל להתפתחותם המקצועית של חברי הקורס ולמענה המקצועי הטוב ביותר לצורכי לקוחותיהם".

דוד בכרCFP  בוגר הקורס מספר על חווית למידה, חברות וצמיחה: "קורס מדהים מכל היבט שהוא. קיבלתי תכנים מקצועיים ברמה גבוהה, בליווי מומחים מובילים וסיעור מוחות של סוכני ביטוח מהשורה הראשונה".

אבי אקהוזBSc MSc  גם הוא בוגר הקורס מציין כי נוצרה דינמיקה של קבוצות עבודה איכותיות אשר השפיעו באופן ישיר על רמת הקורס הגבוהה. "עולם הפרישה יוצר דימוי מקצועי ואופק לפרנסה עתידית והקורס משלב גם ערכים של חברות, למידה משותפת, והרחבה של נושאים משיקים בתחום ההשקעות, משפטי, טכנולוגיה וגרונטולוגיה".

יו"רMDRT  ישראל – אבשלום מושקוביץ CFP, מציין כי אחת מאבני הדרך של ה-MDRT לייצר מוניטין מקצועי באמצעות למידה והכשרה מקצועית. קורס תכנון הפרישה שנערך מהווה חלק מתוכנית הכשרה כוללת לחברי MDRT ישראל. תכנון הפרישה הינו מקצוע  הדורש לימוד מתמשך והשקעה רבה, לצורך כך אנו נמשיך לקיים מפגשים חודשיים בנושאים שונים ובניתוחי ארוע כמקרה מבחן.

תחום חדש

אבשלום מבקש להודות בשם ארגוןMDRT  ישראל והחברים שהשתתפו בקורס לכל המרצים שהשתתפו: עו"ד ג'ון גבע, יועץ המס קובי יתח – ממשרד רו"ח שטיינמץ עמינח, עו"ד ניר זילברברג – חברת מעברים ובעלי התוכנות שהציגו בפנינו את הכלים תומכי החלטה הקשורים בתכנון פרישה. תודה מיוחדת לחב' מגדל: ליאור רביב, גד מילר, עדי פרידמן ואבי ברוק.

יוסי מנור – MDRT – TOT יו"ר מטה אירופה ואוקיאניה מסכם את השתתפותו בקורס: "אבקש להודות ליו"ר MDRT ישראל מר אבשלום מוסקוביץ על פתיחת "האקדמיה" לחברי MDRT ישראל, בקורס ניתנת לחברים/ת ההזדמנות מיוחדת ללמוד תחום עניין שאף פעם לא היה לנו פנאי בזמן או מחשבה לעסוק בו. מדובר בתקופה בה אנחנו מתמקדים בעצמנו וברצונות שלנו ומאפשרים לעצמנו להתפתח כסוכנים, למסיימי הקורס אין בלבבי ספק שאתם תפגשו את ההצלחה. שהקורס יהיה לתועלת ויביא לכולנו פרנסה טובה ונזכה להמשיך וללמוד עוד דברים מעניינים שיקדמו אותנו בחיים.

"לסיכום: למדנו רבות ממר אבי ברוק וכל המרצים לאורך הקורס, הגענו לנקודת הסיום 'סוף הקורס' כבר כאן ואנחנו נודה לך בקיצור ובלב מתגעגע. תודה רבה על שעות של השכלה מרתקת בשפה מקורית, לעולם לא מועתקת שתמשיך ללמד וליהנות מהמקצוע כי הרבה סוכנים וסוכנות, אותך מוכרחים לשמוע".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email