מגדל תעניק הנחות של 10%־15% בביטוח רכב מקיף בצמוד לרכישת ביטוח חובה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חברת מגדל השיקה תעריף רכב מקיף חדש הכולל הנחות, וזאת בצמוד לרכישת ביטוח חובה. מהחברה נמסר כי ברוב המקרים יגלמו ההנחות החדשות חיסכון שנתי של מאות שקלים למבוטח. במסגרת התעריף החדש יקבלו המבוטחים הנחות משמעויות בביטוח רכב מקיף, העומדות על 10% במסלול "מגדל רגיל" ועל 15% במסלול "מגדל על". כמו כן החברה ביטלה במסלול "מגדל רגיל" את התניית ההנחה בתשלום באמצעות כרטיס אשראי או הוראת קבע.

צעד זה, מדגישים במגדל, מרחיב את אפשרויות המבוטח לקבל את ההנחה.

רביב.

במגדל מסבירים כי "ההנחה בפוליסת רכב מקיף במגדל, בצמוד לרכישת פוליסת החובה, ניתנת במידה וקיימת תעודת חובה משולמת עבור אותו מספר רישוי לאחד מהמבוטחים בפוליסת המקיף. שיעור ההנחה הוא מפרמיית המקיף הבסיסית, בכפוף לתנאי הפוליסה ולדרישות החיתום".

ההנחות תתקבלנה באמצעות מהלכים שמבצעת החברה כמו: הגדלת ההנחה המשותפת המשוחררת לסוכן מ־20% לעד 30% ; הנחת מבוטח חדש – ביטול התניית התשלום בכרטיס אשראי או הוראת קבע בלבד; הגדלת מדרגת שיעור הנחת היעדר תביעות מ־25% ל־30%; הקטנת ההשתתפות העצמית במוסך הסדר והגדלת ההנחה ל־40.3% מסך ההשתתפות העצמית במוסך רגיל; הרחבת גבולות האחריות במקיף וצד ג' לכ־100 אלף שקלים, הן במסלול "מגדל רגיל" והן במסלול "מגדל על".

לדברי ליאור רביב, המשנה למנכ"ל מגדל ומנהל חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה: "בזכות התעריף החדש, הרחבת אפשרויות תשלום הפרמיה והמהלכים הנוספים, אנו מציעים תנאים אטרקטיביים מאוד למבוטחים ואף מעניקים יתרונות שיווקיים רבים לסוכני הביטוח מול המתחרים, כולל הישירים. בסביבה התחרותית, אנו מחויבים להמשיך ולתמוך בסוכני הביטוח גם בתחום הרכב, לטובת שמירה על הלקוחות הקיימים ובעיקר צירוף לקוחות חדשים. כדאי גם לזכור כי ביטוח רכב הוא עוגן עסקי עבור הסוכנים, דרכו הם יכולים להמשיך ולעטוף את הלקוח ומשפחתו במגוון מוצרי ביטוח פרט נוספים של מגדל, בהתאם לצרכיהם", אמר רביב.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email