מגדל תשווק מוצרי ביטוח כללי רק באמצעות סוכנים

כך סוכם בפגישה בין הנהלת החברה להנהגת הלשכה בה נפתחו ערוצים חדשים לשיתוף פעולה בין שני הגופים • רוזנפלד: "זהו הישג ראוי שמהווה הבעת אמון בסוכני הביטוח"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מגדל חברה לביטוח הודיעה לראשי לשכת סוכני ביטוח כי כל מוצרי החברה בתחום הביטוח האלמנטרי ימכרו וישווקו על ידי סוכני ביטוח בלבד.

הודעת מגדל ניתנה בפגישה שהתקיימה ביום חמישי שעבר בהשתתפות ליאור רביב המשנה למנכ"ל מגדל, ריבי ניסים מנהלת מטה חטיבת הלקוחות, תומר רובינשטיין סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי, ומצד לשכת סוכני הביטוח השתתפו נשיא הלשכה ליאור רוזנפלד, מ"מ הנשיא ליאור הורנצ'יק, יו"ר ליסוב החברה הכלכלית צביקה ויינשטיין ומנכ"ל הלשכה רענן שמחי.

מימין: ניסים, רביב, ויינשטיין, רובינשטיין, רוזנפלד, הורנצ'יק ושמחי

כאמור, סוכם כי מגדל לא תפעל בכל מסלול ישיר בתחום הביטוחים האלמנטרים וכי כל מכירה תבוצע רק דרך סוכני החברה. עוד הוחלט על שיתוף פעולה בין הצדדים במספר ערוצים לרבות חזרתה של מגדל להשתתף באופן אקטיבי בכנסי הלשכה.

בפגישה נדונה גם פלטפורמה דיגטלית חדשה של מגדל שעוסקת במתן כלים לסוכן בכל הקשור לשרות בעת פדיונות ועזיבות עבודה. סוכם כי ייבחן שת"פ בנושא זה בקרוב.

הבעת אמון בסוכני הביטוח

בעקבות הודעת מגדל אמר נשיא הלשכה: "זה בהחלט הישג ראוי ומתבקש לאור גל הערוצים הישירים; בזמן שכזה זאת הבעת אמון בסוכני הביטוח. קיבלנו מהנהגת מגדל הבטחה שהם יישארו נאמנים לציבור הסוכנים".

רביב, מנהל חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה של החברה סיכם: "מגדל שמחה לשתף פעולה עם לשכת סוכני ביטוח ולפעול יחד עם הלשכה לחיזוק מעמד הסוכן ולפיתוח עסקי הסוכן. "בפגישה נדונו, בין היתר כלים דיגיטליים שמגדל מעמידה לרשות סוכניה, אשר יאפשרו לסוכן להגביר את מכירותיו, לחסוך בעלויות ולהיכנס לתחומי פעילות חדשים.

"שמחנו על הדיון המועיל עם נציגי הלשכה ואנו משוכנעים שהשיח הפתוח יאפשר לנו לפעול יחד להשגת יעדינו המשותפים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email