מגן הוקרה לרענן שמחי בכנס עדיף

מנכ"ל הלשכה שיפרוש מתפקידו בעוד כחודשיים, קיבל במהלך כנס עדיף מגן הוקרה על תרומתו לקידום סוכני הביטוח; שמחי: "מודה לכולם על ההזדמנות שניתנה לי"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

רענן שמחי, מנכ"ל הלשכה שיפרוש מתפקידו בעוד כחודשיים, הופתע כשבמהלך כנס עדיף השבוע קיבל מגן הוקרה מעדיף על תרומתו לקידום סוכני הביטוח. את המגן העניקו לשמחי עופר נוריאל, מנכ"ל עדיף, ונשיא לשכת סוכני ביטוח, סו"ב ליאור רוזנפלד. "האמת שאנו עושים לו את זה בהפתעה. הוא לא ידע שעושים לו את זה. לפני כמה שבועות, מנכ"ל לשכת סוכני ביטוח, רענן שמחי, הודיע שהוא עוזב את תפקידו. מאז ההודעה, הרבה אנשים דיברו על כך, אבל מילה אחת עברה כחוט השני, רענן הוא מענטש אמיתי", אמר רועי ויינברגר, העורך הראשי של עדיף, בטרם נחשפה ההפתעה.

ויינברגר סיפר: "בראיון שעשינו איתו לפני שנתיים, סיפר רענן שדיבר עם מנכ"ל ארגון אחר ואותו מנכ"ל אמר שהוא מעדיף שלא כל העובדים תחתיו יהיו תותחים. מנכ"ל הלשכה אמר שהוא לא מסכים עם הדעה ושכל עובד צריך להיות אריה וכל עובדת לביאה, כי ככה המנכ"ל הוא מלך האריות. לקחנו את זה איתנו מאז", ציין העורך הראשי של עדיף כדי להמחיש את אישיותו המיוחדת של שמחי.

מימין: עופר נוריאל, רענן שמחי, ליאור רוזנפלד ורועי ויינברגר | צילום: סטודיו עדיף

על פועלו בתפקיד מנכ"ל הלשכה אמר ויינברגר: "בחמש השנים שבהן היה מנכ"ל הלשכה, רענן שבה את לבבות כולם, עובדי ובכירי הלשכה, אנשים בחברות הביטוח וכן, גם של מי שמסקר את ענף הביטוח באופן קבוע. רענן הצליח להקים ולהשאיר אחריו תשתית מפוארת למי שיבוא אחריו. ממשרדים חדשים, דרך חוברת נהלים מסודרת לכל עובד/ת, מערכת CRM מתקדמת ואתר חדש. אין ספק שהוא משאיר אחריו לשכת סוכני ביטוח אחרת ממה שהייתה לפני שנכנס אליה".

שמחי הודה בהתרגשות ואמר: "מערכת עדיף הולכת יד ביד עם הלשכה זה דורות ויפה שמכבדים ומוקירים. ארגון צריך לדעת להוקיר את עובדיו וזו תפיסתי. לא משנה באשר הם. אני מודה לכולם על ההזדמנות שניתנה לי להיות מנכ"ל הלשכה, השתדלתי לעשות את זה יותר מבסדר ופניי לדרך חדשה. תודה רבה ובהצלחה לכולם".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email