"מדובר בעבודה עם המון רגש"

השבוע בסוכן צעיר: סו"ב איה בן הרוש, חברת תת הוועדה לפיננסים בלשכת סוכני ביטוח, מנהלת תיק עצמאי ושכירה במשרד אלי מוכתר סוכנות לביטוח בחיפה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גיל – 34

מצב משפחתי – נשואה + 3

ותק במקצוע – 8 שנים בתחום הביטוח, סוכנת מורשית 3 שנים. מתמחה בביטוח אלמנטרי ופנסיוני, בעיקר בריאות, חיים פנסיה ותכנון פרישה

למה בחרת להיות סוכנת ביטוח?

"אני דור המשך לאבא שלי, סו"ב אלי מוכתר, שעוסק בביטוח מזה 20 שנה. האמת שבהתחלה לא כל כך רציתי להיכנס לתחום אבל למרות זאת נרשמתי ללימודים, ולאחר שהתחלתי ללמוד התאהבתי בתחום".

מה את אוהבת בו?

"אני רואה במקצוע הזה שליחות גדולה מאוד לטובת ציבור רחב מאוד של מבוטחים שאינו מבין ובעיקר אינו מודע לסיכונים שהחיים מזמנים".

איפה את רואה את עצמך בעוד עשר שנים?

"אין לי ספק שבעוד 10 שנים אני עדיין אהיה סוכנת ביטוח בתחום התכנון הפנסיוני, תוך שאמלא שורה של תפקידים משמעותיים בלשכה ואתן נקודת מבט נשית לפעילות הציבורית שלה. אני רואה את עצמי כמישהי שתהווה מרכז ידע חשוב בחייהם של כל הלקוחות שלי, אלווה אותם בכל אספקט ביטוחי ופיננסי, כמומחית למניעת סיכונים".

מה את חושבת על עתיד המקצוע של סוכן הביטוח?

"למרות כל החששות, סוכני ביטוח לא ייעלמו מסיבה פשוטה אחת – אנשים אוהבים להרגיש בטוחים, במיוחד שמדובר בבחירות כל כך מהותיות שמעורב בהם כסף רב. הלקוח לא יודע מה הוא רוצה או צריך ומה יש לו. הוא צריך הנחייה וליווי מקצועי, ואת זה רק סוכן ביטוח אישי יכול לעשות עבורו".


בן הרוש: "העובדה שאנחנו נשים היא רק לטובתנו"

מה היית ממליצה לסוכנים וסוכנות צעירים כמוך?

"לסוכנות ולסוכנים הצעירים אני ממליצה ללמוד ולהתמקצע, לעבוד תחת סוכנות גדולה שיכולה לספק להם כלים וקורסים מקצועיים. לא לחשוב על מה ייצא לי ממכירה, אלא לחשוב מה המבוטח שנמצא מולי יכול להרוויח ממנה, ותמיד לזכור שמקצועיות זה שם המשחק. אני מאמינה שיהיו שיתופי פעולה בין סוכנים צעירים לוותיקים. דור ההמשך לא חייב להיות בעל ערך משפחתי. בנוסף, יש לי מסר מיוחד לסוכנות הצעירות – העובדה שאנחנו נשים היא רק לטובתנו, כיון שמדובר בעבודה עם המון רגש, מה שלא חסר לנו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email