מדיניות ירוקה: הראל פיננסים תקים קרנות נאמנות שמתמחות בהשקעות ירוקות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בהראל פיננסים מאמצים מדיניות ירוקה, "הראל פיננסים ירוקה", ועל רקע הדאגה לשמירה על כדור הארץ הוחלט לערוך שבוע קיימות לכל עובדי החברה. בתחילת השבוע חולקה לכל עובד ערכה רב פעמית אשר תחליף את השימוש בכלים חד פעמיים. הערכה כללה בקבוקים לשימוש רב פעמי, כוסות רב שימושיות וכלים נוספים כגון: צלחות, סכו"ם וכו'. בנוסף, התקיימו מגוון פעילויות נוספות שכללו הפנינג חגיגי בסימן קיימות וסביבה, שוק "תן־קח" שהוקם בקפיטריית העובדים ובו עובדי החברה מסרו זה לזה ספרים, בגדים וצעצועים. כמו כן, התקיימו הדרכות לכל העובדים על המשמעות והצורך בשמירה על הסביבה וכיצד כל אחד יוכל לסייע לכך.

עוד במסגרת שבוע הקיימות, הגיעו נציגי Waze Carpool בכדי לעודד שימוש בהסעות משותפות לעבודה ובחזרה (באמצעות אפליקציית Waze Carpool) בכוונת החברה להשיק בקרוב שתי קרנות נאמנות שמתמחות בהשקעות ירוקות. טל קדם מנכ"ל הראל פיננסים הודה לעידן טמיר, אשר הוביל את הפרויקט, וכן לשרי רבינוביץ' ולעובדים נוספים שנרתמו לקידום המהלך לצורך העלאת מודעות ושינוי דפוסי התנהגות. לדבריו, "על רקע המגמה העולמית של יצירת אחריות חברתית והתייעלות כלכלית, החלטנו להרחיב משמעותית את הפעילויות למען שמירה על הסביבה".

מימין: עובדי וויז קארפול, טל קדם ועידן טמיר | צילום יח"צ

 

החברה משקיעה בפיתוח מוצרים ביטוחים ופיננסים בעלי ערך סביבתי, כמו פוליסת סוויץ' המעודדת צמצום נסועה, אפ־גרייד 10,000 המאפשרת הנחה בביטוח המקיף לנוסעים פחות מ־10,000 ק"מ לשנה, ופוליסה ירוקה לביטוח מתקנים ביתיים לייצור חשמל מאנרגיה סולארית.

הראל הייתה קבוצת הביטוח והפיננסים הראשונה שדיווחה לפני שנים בשקיפות על כלל הביצועים הסביבתיים לכלל מחזיקי העניין על פי תקנים בינלאומיים, כאשר בשנת 2018 הצטרפה קבוצת הראל לחברות הביטוח והפיננסים המובילות בעולם המנהלות את נושא הסיכונים הסביבתיים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email