מהלך השנה – המהלך של קופל גרופ: הובילה מהפכה ביישום כתבי השירות

הפרס הוענק במסגרת אירוע הגאלה של ועידת "עדיף". החברה מחזיקה כיום בנתח שוק של 29% מכתבי השירות המשווקים ע''י סוכני הביטוח ⋅ מיקי קופל: "זוהי גאווה גדולה"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

באירוע הגאלה של ועידת "עדיף" ה־18, זכתה קופל גרופ במקום הראשון בקטגוריית "מהלך השנה" כמובילת מהפכה ביישום כתבי השירות.

באירוע, שהתקיים ביום שני בערב במתחם אווניו בקריית התעופה, נכחו בכירי ענף הביטוח, סוכני ביטוח, נבחרי ציבור, בכירים במשק ואנשי אקדמיה. קופל גרופ, שנמנית על נבחרי שנת 2018 בתעשיית הביטוח והחיסכון, משווקת כתבי שירות הנמכרים כמוצרים משלימים לפוליסות הביטוח רק באמצעות סוכני הביטוח בישראל.

קופל | צילום: ניו מדיה קופל

הרקע לזכייתה – החברה הובילה השנה את מהפכת כתבי השירות והיא מחזיקה כיום בנתח שוק של 29% מכתבי השירות המשווקים על ידי סוכני הביטוח. קופל גרופ שותפה ליישום רפורמת הסדרת כתבי השירות ואופן שיווקם על ידי פתיחת השוק לתחרות והצעת שירותים מותאמים ללקוחות.

מיקי קופל, מנכ"ל החברה: "זוהי גאווה גדולה לקופל גרופ לזכות בתואר 'מהלך השנה'. אנחנו שמחים להביא לחופש הבחירה, חופש העיסוק ולתחרות פתוחה וחופשית, לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם סוכני הביטוח ולפעול ביחד למען טובת הלקוחות. בהזדמנות זו ברצוני להודות לעו"ד ג'ון גבע, אשר ליווה את המהלך שהובלנו לכל אורך הדרך בהידברות וניהול מו"מ עם אנשי הפיקוח על הביטוח במשרד האוצר שגילו מצדם פתיחות והבנה והביאו לתוצאה הסופית".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email