מהמיזם לפורשים ועד לגיבורים קטנים: עמוס גואטה, יו"ר מחוז תל־אביב והמרכז היוצא, מסכם שנתיים של פעילות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כסוכן ותיק אני מתנדב ופעיל כבר שנים רבות כ בתפקידים שונים במסגרת הלשכה, תוך שאני משתדל לתרום כמיטב יכולתי למען ציבור סוכני הביטוח. בשנים האחרונות אני משמש כחבר במועצה הארצית, יו”ר מחוז תל אביב והמרכז, יו”ר סניף חולון בת־ים, מפעיל אתרי פייסבוק למען הסוכנים וענף הביטוח ובנוסף עוסק גם בפעילות התנדבותית ושיתופי פעולה עם התנועה החברתית ”גיבורים קטנים”.

בשנתיים האחרונות, במסגרת תפקידי כיו”ר המחוז הגדול בלשכה, מחוז תל אביב והמרכז, ראיתי חשיבות בקידום נושאים מקצועיים בתחומי הפעילות של סוכני הביטוח כמו נושא החוזרים וההנחיות של הפיקוח, מיחשוב משרד הסוכן, תחום הביטוח הפנסיוני, הפיננסי, הבריאות ועוד…

היה חשוב לי לשלב בכל הכנסים של המחוז את יועצי הלשכה כדי שיעדכנו את החברים בכל החידושים בתחום וישיבו לשאלות המקצועיות. בין היועצים שהשתתפו היו עו”ד גו‘ן גבע, רו”ח רמי מימון, אינג‘ עופר בן נון, ד”ר יריב וינצר ואחרים. היו לנו גם שיתופי פעולה עם ראשי הוועדות דביר רפ, ראובן רפ, יובל ארנון, אריאל מונין ואחרים.

לראשונה בלשכת הסוכנים השקנו במחוז את מיזם הפרישה החשוב בניהולו של רון קשת. המיזם זכה להצלחה רבה ולהיענות גדולה, ובעקבות ההצלחה במחוזנו הוא הופעל גם במחוזות ובסניפים נוספים.

בעקבות בקשות של סוכני ביטוח יזמנו, בשיתוף יו”ר הוועדה הפנסיונית יובל ארנון, סדנה מיוחדת בנושא המסלקה הפנסיונית, שהתרחבה לשני מחזורים בשל הביקוש ברב. והייתה גם סדנה מיוחדת בתחום הצבירות הפיננסיות – סדנה שהובילה להקמת קבוצת סוכנים פעילה המגלה התעניינות גדולה בתחום, במטרה להתמקצע ולמכור פוליסות פיננסיות.

אריק זאבי ועמוס גואטה
אריק זאבי ועמוס גואטה

פעילות חברתית ענפה

הפעילות החברתית למען הקהילה קרובה מאוד לליבי ולכן בשיתוף עם מיכל וינצר, יו”ר הוועדה לפעילות וקשרי קהילה אירחנו במחוז מספר פעילויות, ביניהן חלוקת שי לחג לבתי ספר לילדים מוגבלים ואירוע מיוחד ועשיר שהוקדש לילדים בסיכון, אירוע שכלל לימודי אופנה ואיפור עבור הבנות ואימוני ג’ודו עם אריק זאבי – לבנים.

אני שמח שהמחוז הגיע בתקופתי כיו”ר להישגים ולשיאים חדשים של גידול במספר החברים וגידול במספר המשתתפים בכנסים.

בימים אלה במסגרת הסכם רוטציה שנעשה בתחילת הקדנציה העברתי את שרביט המחוז לידיה של נוגה עקל, יו”ר סניף רמת גן־ גבעתיים. אני מאחל לנוגה הצלחה בתפקיד, ואעשה הכל כדי להמשיך ולתרום מניסיוני לטובת המחוז. אני מבקש להודות על העזרה הרבה שקבלתי בפעילות המחוז מאריה אברמוביץ, אריק ורדי, שי שמש, רענן שמחי, ויסלחו לי אלה ששכחתי להזכירם. עוד אני מודה לחבריי, ראשי הסניפים במחוז, חיים אורגל , אורי עיני ונוגה עקל.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email