מהפך בוועד עובדי הפניקס: אורן שמידוב נבחר לראשות הוועד

שמידוב: "שיפור תנאי ההעסקה של העובדים והדאגה לזכויותיהם נמצאים בראש סדר העדיפויות של הוועד החדש. אין לי ספק שנדע לגייס את הכוחות כדי לדרוש ולקבל את המגיע לנו"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בבחירות לוועד עובדי הפניקס שהתקיימו ביום שלישי האחרון נבחר אורן שמידוב ליו״ר, וזאת לאחר שגבר על אורנה ביטון, יושבת הראש הנוכחית.

על פי נתוני ההצבעה שפורסמו, בבחירות לקחו חלק כמחצית מ־ 2,600 עובדים בעלי זכות הבחירה בחברה, כאשר שמידוב עצמו זכה ביותר מ־54% מהקולות. שמידוב, בן 46, תושב כפר יונה עובד בחברת הפניקס במצטבר כ־11 שנים, במחלקת מערכות מידע ומחזיק בתואר תעשייה וניהול מערכות מידע מאוניברסיטת באר שבע.

שמידוב | צילום יח"צ

שמידוב אמר כי הוא מודה לעובדים שהביעו בו אמון רב "להוביל אותם לאחת התקופות המאתגרות הצפויות בהפניקס ואמרו בקול ברור שהם מחפשים שינוי. גם ליושבת הראש הקודמת אורנה ביטון יהיה שמור מקום של כבוד על אשר פרצה את הדרך והקימה את הוועד בחברה״. עוד אמר שמידוב: "בתקופת ההסכם הקיבוצי הראשון הפניקס הרוויחה למעלה ממיליארד וחצי שקל. בזכות ניהולו של המנכ"ל אייל לפידות, אך הרבה בזכות העבודה הקשה של העובדים.

"אני רואה את חברת הפניקס והעובדים כשותפים ומהמקום הזה ברצוני להיכנס למשא ומתן על ההסכם הקיבוצי השני. שיפור תנאי ההעסקה של העובדים והדאגה לזכויותיהם נמצאים בראש סדר העדיפויות של הוועד החדש. אין לי ספק שנדע לגייס את הכוחות והמשאבים כדי לדרוש ולקבל את המגיע לנו – בזכות ולא בחסד".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email