מהפכה בענף הביטוח: שלמה ביטוח משיקה את AppToYou

הפוליסה הדיגיטלית של החברה תאפשר למבוטח לשלם על ביטוח רכב משולב לפי ק"מ ואיכות נהיגה; המוצר ישווק רק ע״י סוכנים; סו"ב גרטי: "הסוכנים ידעו להוקיר את החברה ולהעמיק את הסינרגיה מולה"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שלמה ביטוח הודיעה השבוע על השקת מוצר ביטוח דיגיטלי חדשני בשם AppToYou, שיאפשר ללקוחותיה לשלם על פוליסת הביטוח לרכב בהתאם למספר הקילומטרים שהרכב צבר בפועל במהלך החודש ואיכות הנסיעה שלהם. בכך, לראשונה בישראל, עלות פוליסת הביטוח תתבסס על כמות ואיכות הנהיגה.

טובי שמלצר, משנה למנכ"ל שלמה ביטוח ציין כי "בתור חברה ששקיפות, אמינות, חדשנות ובעיקר הוגנות הם 'שמות המשחק' המובילים אצלה, השקתה של אפליקציית AppToYou מהווה בעינינו מהלך טבעי וראוי, אשר באמצעותו אנו נוכל להעניק ללקוחות ולמצטרפים חדשים לביטוח שלנו שירותים מתקדמים, דיגיטליים ומותאמים באופן מיטבי ואישי לצרכי הלקוחות, במחירים משתלמים".

טובי שמלצר | צילום: עזרא פרג

איך זה עובד? מצטרפים למסלול דרך סוכן הביטוח של החברה, מתקינים רכיב חכם ברכב, מורידים את אפליקציית "AppToYou" למכשיר הסמארטפון ומתחילים להרוויח כבר מהחודש הראשון, מבלי לשלם על מה שלא נוהגים. בעל הפוליסה יוכל להתעדכן בנתונים בכל עת דרך האפליקציה. חשוב לציין, כי התהליך כולו יתבצע דרך סוכני הביטוח של החברה, ולא באמצעות מוקד שירות או מכירה ישירה.

השירות החדש זמין לקהל הרחב, לכל נהג המחזיק ברישיון נהיגה ובכל ותק נהיגה, אך יכול להתאים במיוחד למבוטחים שלא מרבים לעשות שימוש ברכבם, כמו בעלי רכב שני או שלישי בבית, רוכבי אופניים חשמליים, אנשים שגרים קרוב למקום עבודתם, כאלה שנוסעים בעיקר למרחקים קצרים או משלבים שימוש ברכבת כדי להגיע לעבודה.

נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד: "השיחות הרבות עם שלמה ביטוח נושאות פרי, מכירה דיגיטלית אבל עם סוכן. משמח ומרגש ששלמה דבקים בדרך העבודה הזאת הם רק ירוויחו מזה. האזנתי לטובי שמלצר בראיון ברדיו, הוא הדגיש את חשיבות הסוכן ועל כך שיבורך".

סו"ב ישראל גרטי, יו"ר הועדה לביטוח כללי בלשכה: "אני מברך על המוצר של שלמה ביטוח, שבא לטובת בירור והתאמה נכונה יותר של צורכי המבוטחים. יתרה מכך, אני גם שמח שהחברה החליטה שהמוצר ישווק על ידי סוכני ביטוח, בעלי מקצוע שמבינים את המבוטחים וצורכיהם. שלמה ביטוח מוכיחה שוב שגם בדיגיטציה אפשר לעבוד יחד, יד ביד עם סוכני הביטוח לטובת המבוטחים ואין לי ספק שסוכני הביטוח מעריכים את המהלך המבורך ויידעו להוקיר שיתוף פעולה מקצועי זה אשר בוודאי יעמיק את הסינרגיה למול החברה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email