מהרו להצטרף: פוליסת אכ"ע חדשה לחברי הלשכה

ליסוב ואיילון מציעות לחברי הלשכה פוליסת ביטוח קבוצתית לאובדן כושר עבודה כתוצאה מתאונה או מחלה; עוזי ארגמן: "פוליסה מודולרית עם סכומי כיסוי טובים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סוכנות הביטוח ליסוב, של לשכת סוכני ביטוח, בשיתוף אם איילון ביטוח, מציעות לחברי הלשכה פוליסת ביטוח קבוצתית לאובדן כושר עבודה כתוצאה מתאונה או מחלה.

לדברי סו"ב עוזי ארגמן, יו"ר ליסוב, "יחד עם יועץ הבריאות שלומי לוטינגר בנתה איילון פוליסה מצויינת, מודולורית, עם סכומי כיסוי סבירים; הסדר הביטוח נותן מענה למצב של אי כושר כתוצאה מתאונה או מחלה, לתקופה מרבית של 24 חודשים, ובין היתר, נותנת מענה למצב סיעודי לתקופה של 60 חודשים. יש להבהיר כי הביטוח אינו ביטוח סיעודי", מדגיש ארגמן.

עוזי ארגמן. צילום: באדיבות המצולם

לדבריו, הביטוח נותן מענה מקיף במקרה של תאונה (מוות, נכות, שברים, כוויות, הוצאות רפואיות, ימי אשפוז והרחבה למקרה סיעודי).

בנוסף, כיסוי לחבות כלפי צד ג'. הפוליסה כוללת כיסויים מעבר לפוליסה סטנדרטית. "אנו סבורים כי לאור הנסיבות בהן בוטלו פוליסות הסיעוד הפרטיות, הפוליסה הקבוצתית המוצעת לחברי הלשכה נותנת מענה הולם ואף מקיף יותר מפוליסות פרט. הביטוח מוצע לחברי הלשכה ובני משפחותיהם.

"להפתעתנו, למרות הפניות המרובות לחברי הלשכה שבוצעו בשבועיים האחרונים באמצעות יחידת הטלמרקטינג של איילון "הכי בריא", קצב ההיענות הוא קטן מאוד. יש סוכנים שאין להם בכלל כיסוי לאובדן כושר עבודה; זו הזדמנות לרכוש פוליסה טובה במחיר טוב", מסכם ארגמן.

ניתן להצטרף בטלפון 072-222735

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email