מה אפשר ללמוד מהאקרים על חדשנות?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כמה מההרצאות בכנס ביטוח חיים ופנסיוני 2015 יעסקו בחדשנות ובטכנולוגיה וייתנו לסוכני הביטוח נקודת מבט מעניינת על אפשרויות צמיחה והנעה לעסק שלהם.

קרן אלעזרי, חוקרת ומרצה בתחום הסייבר, תספר על מה שאפשר ללמוד דווקא מהאקרים. "במאה ה-21 מידע הוא כוח. האקרים הם אלו שיודעים איך להגיע אליו, ולכן הם השחקנים החזקים של המרחב הווירטואלי. האם ארגונים גדולים יכולים ללמוד אודות חדשנות מהאקרים? העובדה המפתיעה היא שהאקינג היא פעילות שיכולה להוביל גם לשיפורים ולחידושים. האקרים חושפים את הטעויות והבאגים, והם תמיד מוצאים שימושים יצירתיים לטכנולוגיה – ופורצים גם את גבולות הדמיון", היא אומרת.

בהרצאתה תסביר אלעזרי כיצד ענקיות תוכנה, חברות פיננסים ואפילו ארגונים שמרניים ומסורתיים, כמו רשות השידור הבריטית או הבית הלבן בוושינגטון, לומדים להכיר בערך החדשני והיצירתי שהאקרים מייצגים. זהו מסע אל תוך עולם הסייבר, שבו ניתן ללמוד מהאקרים על חשיבה פורצת גבולות. אלעזרי מתמקדת כיום במחקר טכנולוגיות חדשות בעולם אבטחת המידע עבור חברת המדיה וניתוח השוק GIGA OM מקליפורניה.

בשנים האחרונות היא הוזמנה כמרצה אורחת לעשרות כנסים מקצועיים ואירועים בינלאומיים בארץ ובעולם, כמו כנס הסייבר השנתי של נאט"ו ורבים אחרים. במרץ 2014 הרצתה אלעזרי בכנס TED הבינלאומי, לצד אישים כגון ביל גייטס, אדוארד סנודן וסגן ראש סוכנות הביטחון הלאומית של ארה"ב.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email