סו"ב דני קסלמן – יו"ר מחוז השרון

בשבועות הקרובים נערוך ראיונות עם יושבי ראש המחוזות בלשכה – מי הם, קצת על חייהם הפרטיים וגם תובנות שלהם על הענף בכלל וסוכני הביטוח בפרט. והפעם - סו"ב דניאל קסלמן, יו"ר מחוז השרון
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לסו"ב דני קסלמן תהיה זו קדנציה שלישית ברציפות כיו"ר מחוז השרון בלשכת סוכני ביטוח; לעומת השתיים הקודמות, הפעם המינוי היה בהליך של בחירות, מה שמעיד על האמון הרב שרוחשים סוכני המחוז לקסלמן ולפעילותו כיו"ר.

קסלמן (64), נשוי לארנה ואב לניר (דור שני וחבר מועצה בלשכה), רון ושיר, וסבא לעידו ותומר. הוא סוכן ביטוח כבר 30 שנה, בעל רישיון בכל ענפי הביטוח והבעלים של "קולן" סוכנות לביטוח בע"מ ברמת השרון.

דניאל קסלמן

מחוץ לעיסוקו בביטוח וכיו"ר מחוז פעלתני, קסלמן עדיין משרת כקצין ומפקד על יחידה מיוחדת בשרות מילואים. בנוסף, הוא עוסק בפעילות התנדבותית בעיקר עם גמלאים. את הפרויקט יזם יו"ר סניף נתניה לשעבר וסגן נשיא הלשכה כיום, סו"ב יוסי אנגלמן, אך הוא זכה לדחיפה ותמיכה מקסלמן.

הפרויקט הפך היום לאחד הפרויקטים המובילים של הלשכה ששילבה אותו עם “המיזם הבינדורי” שלה, ובו היא משלבת בין דורות צעירים של סוכנים לסוכנים ותיקים, פרויקט שייושם בכל מחוזות הלשכה.

מה שמטריד במיוחד את קסלמן בשאלת יחסי סוכני הביטוח וחברות הביטוח, הוא האפליה. לדעתו, בין סוכנים “גדולים” לסוכנים “קטנים” בחברות הביטוח: “לצערי, קיימת אפליה; ישנם מצבים שסוכן ותיק מקבל יחס מועדף מסוכן צעיר בשרות, למשל בהצעות אטרקטיביות, או במתן כיסוי חריג לביטוח שהם מציעים ללקוח".

לדעתו, מה שמטריד את סוכני הביטוח היום במיוחד זה הרגולציה הכבדה ומתן הנחות בידי המבטחים על חשבון עמלת הסוכן. שני נושאים שעל הלשכה לטפל בהם, לטענתו.

מה התכניות שלך לקדנציה הנוכחית למחוז שבראשותך?
"חיזוק הקשר בין הלשכה לסוכנים, מתן חופש פעולה ליושבי ראש הסניפים להגברת הפעילויות. המשך והעמקה של פרויקט הסניורים. אמשיך לפעול ולחבר בין סוכנים ותיקים וצעירים. ככל שנתמיד יותר בשילובים אלו כך נחזק ונבטיח את עתיד הענף. הדבר השני הינו קיום ימי עיון לסוכני המחוז על מנת להעשיר את הידע המקצועי שלהם, וקיום פגישות אישיות בארבע עיניים עם כל סוכן וסוכנת שירצו בכך, אחת לשבועיים, על מנת לסייע להם בפתירת בעיותיהם הפרטניות".

איזה מסר היית רוצה להעביר לסוכני הביטוח בכלל וחברי הלשכה בפרט?
"מכיוון שאני מאמין שסוכן הביטוח בעתיד ימשיך להיות אישיות מקצועית ונדרשת בשל כך, אני קורא לסוכנים ללמוד ולהשתלם ולהמשיך להוות בפני הלקוחות גורם מקצועי שמעניק להם ערך. חשוב לקחת חלק בפעילות לשכת סוכני ביטוח ולחזק את מעמדה ואת כוחה. אני מציע לסוכנים לעשות שימוש בשלל השירותים שהלשכה מעמידה לרשות חבריה (יועצים, ימי עיון, הטבות ועוד)”.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email