מוטי ארבל נכנס לתפקיד מנכ"ל הלשכה

הוועד המנהל של הלשכה, שנפגש השבוע, קיבל בברכה את המנכ"ל הנכנס • בנוסף, דן הוועד בשיתוף פעולה עם המכללה של BDO להפעלת המכללה לפיננסים וביטוח של הלשכה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"לשכת סוכני ביטוח בישראל מקבלת בברכה את המנכ"ל החדש, מוטי ארבל". כך נמסר בתום ישיבת הוועד המנהל של הלשכה, שנערכה ביום שלישי בערב במשרדיה בתל אביב.

ארבל מחליף את המנכ"ל היוצא, רענן שמחי, והוא מגיע עם ניסיון ניהולי עשיר בעל אספקטים רבים הנוגעים בתחום השיווק. ארבל (55) כיהן בתפקידים בכירים מגוונים בחברת יורוקום החל משנות ה־80 וסיים לבסוף בתפקיד מנכ"ל הקבוצה בשנת 2017.

נשיא לשכת סוכני ביטוח בישראל, סו"ב ליאור רוזנפלד: "אני מקדם בברכה את כניסתו של מוטי ארבל לתפקיד המנכ"ל. אני בטוח שבתפקידו החדש ידע ארבל לקדם את הנושאים החשובים שעומדים על הפרק בפני הלשכה וסוכני הביטוח".

מוטי ארבל, המנכ"ל הנכנס | צילום: באדיבות הלשכה

בתום הישיבה החליטו חברי הוועד המנהל לבדוק מתווה לשיתוף פעולה עם BDO לצורך הפעלת המכללה של לשכת סוכני הביטוח. אקדמיית הפיננסים של BDO עוסקת גם בתחום הכשרת סוכני ביטוח וקיימה בעבר שיתופי פעולה נקודתיים עם המכללה. שיתוף הפעולה נבחן לאור התוצאות הכספיות הלא טובות של המכללה בשנתיים האחרונות.

לשם בחינת המתווה יכונס צוות מיוחד בראשות המנכ"ל החדש, שיכלול עוד 5 חברים בלשכה: מ"מ נשיא לשכת סוכני הביטוח וסגן הנשיא, סו"ב ליאור הורנצ'יק, המנכ"ל היוצא – רענן שמחי, היועמ"ש של הלשכה, עו"ד עדי בן אברהם, חווה פרידמן – המשמשת בתור יו"ר המכללה, ויו"ר ליסוב החברה הכלכלית, צביקה ויינשטיין.

עוד הוחלט בישיבתה שבעקבות ההצלחה המתמשכת של קמפיין "דבר עם הסוכן שלי", ירחיבו אותו ויאשרו המשך של הקמפיין. בלשכה רואים בהתנהלות הקמפיין עד כה כהצלחה, עם מסרים מחודדים שמשרתים היטב את סוכני הביטוח.

סו"ב ליאור הורנצ'יק, מ"מ וסגן נשיא הלשכה: "מוטי איש עשייה והישגים וכולנו נסייע לו לשחזר אותם גם בלשכה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email