מוטי קינן נפרד: אתם מעניקים את המטרייה המקצועית לביטחונם, לרווחתם ולעתידם של התושבים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שלום חברים וחברות יקרים, אני מתרגש להיפרד מכם אחרי 23 שנה של עבודה משותפת. הגעתי ללשכה מיד אחרי שפשטתי את מדי חיל האוויר. בזמן שירותי הצבאי, הלכתי בגאווה עם המסר שהטובים ביותר נמצאים בחיל האוויר, אבל כשנכנסתי לתפקידי בלשכה והכרתי אתכם, הבנתי מהר מאוד שהטובים נמצאים לא רק באוויר – אלא גם על הקרקע ובשטח הביטוח. אתם, סוכני הביטוח, עומדים בחזית, נושאים בשליחות שאין שני לה, לטובת כל לקוח.

אם ציינתי את חיל האוויר, חיל שמעניק מטרייה אווירית לישראל, אתם הסוכנים מעניקים את המטרייה המקצועית לביטחונם, לרווחתם ולעתידם של תושבי המדינה. ניסיתי בכל כוחי לתרום ולסייע בפעילותכם החשובה. תמיד ראיתי את עצמי חלק מכם, שותף מלא לתסכולים, למאבקים וכן – גם להצלחות.

אני יודע שלא קלה דרכו של הסוכן בעת הזו, שהקשיים רק הולכים ומתגברים. חשוב לי להדגיש ולומר לכם בהקשר זה, כי אתם ראויים וחייבים ללכת עם ראש מורם וגאווה אמיתית, על התפקיד שאתם ממלאים יום ביומו, שעה בשעה, לטובת ציבור המבוטחים. מיליארדי השקלים שהמבוטחים מקבלים מדי שנה מושגים בזכותכם. כל ערוצי השיווק השונים בענף לא משתווים לתרומה ולהיקף הפעילות שלכם. כל המלעיזים למיניהם, שניבאו שחורות לעתיד סוכני הביטוח, נעלמו כפי שהופיעו.

אתם כאן, ערוץ השיווק והעשייה מספר אחד בתעשיית הביטוח, הפנסיה והפיננסים בישראל – ואתם תהיו ערוץ השיווק מספר אחד עוד שנים רבות. דבר אחד בטוח הדרכים שלנו עוד יצטלבו. אני אמשיך לעמוד לרשותכם בהתנדבות מלאה, בכל עזרה וסיוע שתזדקקו לו בפיקוח, בחברות הביטוח, ובכל נושא אחר. מאחל הצלחה לרענן שמחי בתפקידו כמנכ"ל הלשכה. שלום חברים רק בריאות והצלחה. הנייד שלי יעמוד לרשותכם בטלפון 052-2537390. מייל: [email protected]

בידידות רבה, מוטי קינן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email