מוטי רוזן פורש מתפקידו כמנכ"ל מנורה

במקומו ימונה יהודה בן אסייאג המכהן כיום כמנכ"ל מנורה מבטחים פנסיה וגמל בע"מ
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מוטי רוזן, מנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח בע"מ, הודיע לדירקטוריון החברה על רצונו לסיים את תפקידו, וזאת לאחר כ־7 שנים במהלכן כיהן כמנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח ובתפקידים נוספים בקבוצה. רוזן הודיע על פרישתו הצפויה בישיבת דירקטוריון מנורה מבטחים ביטוח שהתקיימה ביום שני בבוקר השבוע. הוא הודה לחברי הדירקטוריון, ההנהלה והעובדים על שיתוף הפעולה אשר הוביל להישגים הרבים במהלך שנות כהונתו כמנכ"ל החברה.

רוזן (60) הוא מהמנהלים הוותיקים והמוערכים בענף. לפני תפקידו כמנכ"ל מנורה כיהן כמנכ"ל הראל ביטוח במשך כ־9 שנים. במקומו של רוזן החליט הדירקטוריון למנות לתפקיד את יהודה בן אסאייג, המכהן כמנכ"ל מנורה מבטחים פנסיה וגמל בע"מ. מהחברה נמסר, כי בן אסאייג מכהן בתפקידים בכירים בקבוצת מנורה מזה כ־12 שנים, ובכלל זה גם כמנהל אגף ביטוח חיים במנורה מבטחים ביטוח, והחל משנת 2011 כמנכ"ל מנורה מבטחים פנסיה וגמל.

החלטת הדירקטוריון התקבלה לאור ההיכרות שקיימת לחברי הדירקטוריון עם בן אסאייג, מתוקף תפקידו בעבר כמשנה למנכ"ל ומנהל אגף ביטוח חיים במנורה מבטחים ביטוח, וכן בהקשרים נוספים הקשורים לפעילותו כמנכ"ל מנורה מבטחים פנסיה וגמל. המינוי ייכנס לתוקף ב־1 בספטמבר 2017 ובכפוף לקבלת אישור רשמי מאת הממונה על רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון במשרד האוצר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email