מונה יועץ משפטי לרשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון

עו"ד ברוך לוברט מונה לתפקיד החדש לקראת הקמת לשכה משפטית ברשות, במסגרת השינוי המבני בה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לאחר זכייתו במכרז לתפקיד, עו"ד ברוך לוברט מונה לתפקיד היועץ המשפטי של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון. מדובר בתפקיד חדש ברשות, בדרך להקמת לשכה משפטית ברשות העצמאית במסגרת השינוי המבני בה.

לוברט גר בירושלים, נשוי ואב לארבעה ילדים. בשנים האחרונות הוא מכהן כסגן בכיר ליועץ המשפטי של משרד האוצר. לוברט החל לעבוד במשרד האוצר בשנת 2006, והוא בעל ניסיון רב במגזר הציבורי בכלל ובתחומים הפיננסים בפרט.

בתפקידו האחרון עסק עו"ד לוברט בתחומי אחריות שונים, בהם שוק ההון, רשויות פיננסיות, בנק ישראל ובנקאות, משרדים כלכליים, רגולציה, מכרזים והטיפול בחוק הריכוזיות. בנוסף, ליווה לוברט ועדות וצוותים שונים שעסקו בנושאים פיננסיים, ביניהם הוועדה להגברת התחרותיות במשק ("ועדת הריכוזיות"), הוועדה לבחינת הסדרי חוב בישראל ("ועדת אנדורן"), הוועדה להגברת התחרות בשירותים בנקאיים ופיננסיים נפוצים ("ועדת שטרום") ואת הצוות להסדרת הפיקוח על שירותים פיננסיים מוסדרים ("צוות בריס"). לוברט הוביל גם צוותי חקיקה שישמו את המלצות הוועדות והצוותים שאותם ליווה משפטית.


עו"ד ברוך לוברט

לוברט חבר במליאת הרשות לניירות ערך ובמועצה ובמנהלה של הרשות למלחמה בסמים ובאלכוהול. בין השנים 2002-2005 כיהן כעוזר המשפטי של השופט יעקב טירקל בבית המשפט העליון. ללוברט תואר ראשון ושני במשפטים, תואר ראשון במחשבים, ותואר שני במנהל עסקים למנהלים, כולם בהצטיינות מאוניברסיטת בר-אילן.

הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, דורית סלינגר, בירכה על המינוי ואמרה כי "מינויו של עו"ד לוברט ליועץ המשפטי מהווה את אבן הבסיס להקמת לשכה משפטית ברשות שוק ההון העצמאית. אני בטוחה שברוך יעמוד באתגרים שלפנינו בהצלחה רבה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email