מועדון הסניורים יוצא לדרך כפיילוט במחוז השרון

המועדון יכיר בין הסוכנים הוותיקים ויקיים סדנאות לקידום עסקיהם והכנה לפרישה. יוסי אנגלמן: “הסוכנים הוותיקים בנו עסק אדיר שעלול ללכת לאיבוד במקרה של מחלה קשה או מוות”
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ב 15 בינואר יושק מועדון הסניורים של מחוז השרון כפיילוט, ובהמשך יאומץ על ידי מחוזות אחרים. המועדון יושק באירוע חגיגי ומקצועי בהשתתפות ראשי הלשכה ויושבי ראש המחוזות. יוסי אנגלמן, יו”ר סניף נתניה, העלה את הרעיון והוציאו לפועל בסיועם של יו”ר המחוז, דניאל קסלמן, ויושבי הסניפים האחרים. “בעקבות מותו של יואל תמרי ז”ל, יו”ר MDRT ישראל לשעבר, שהיה מדור המייסדים וענק בענף הביטוח, חשבתי על הצורך במועדון לגילאים מתקדמים של סוכני הביטוח”, מספר אנגלמן.

“במחוז השרון יש כ־900 סוכנים וכ־ 380 מתוכם חצו את גיל ה-60. אלה הסניורים של הביטוח, אצלם נמצאת עוגת ההכנסות של הענף כי הם צברו הרבה מאד לקוחות ונכסים. רוב הכנסות סוכני הביטוח הן בידי הסוכנים שמעל גיל 60, אבל לחלקם אין דור משך ורובם חוששים מהטכנולוגיה המתקדמת ולא יודעים לשתף פעולה עם סוכנים אחרים כי הם התרגלו להיות ‘זאבים בודדים’”.

לדבריו, מטרת המועדון היא ליצור היכרות בין הסוכנים הוותיקים. “המטרה היא שיתחילו לדבר ביניהם ולראות שיש להם דברים משותפים. המועדון יקיים סדנאות מקצועיות לקידום עסקיהם, להכנה לפרישה, להעברת העסק לדור צעיר – הרי הם בנו עסק אדיר שעלול ללכת לאיבוד במקרה של מחלה קשה או מוות חלילה. מועדון הסניורים משתלב מצויין במיזם הבינדורי של הלשכה, שבא ללמד את הדור הוותיק לשלב בעסקיהם סוכנים צעירים. הוא מגביר את סיכויי ההצלחה של המיזם הבין-דורי כי הוא עושה הכנה מקצועית ונפשית לוותיקים”.

יוסי אנגלמן. "מדובר במפגשים וסדנאות מקצועיות שיועברו על ידי טובי המומחים בארץ"

לדברי אנגלמן, חברי המועדון יזכו גם להטבות כמו הנחות בהצגות, הלוואות אטרקטיביות, הקלות בתשלומים לרישיונות הביטוח ועוד. “מעבר לכך שמדובר ברשת תמיכה באמצעות המפגשים, מדובר במפגשים וסדנאות מקצועיות שיועברו על ידי טובי המומחים בארץ בנושאים משפטיים, חשבוניים, רגולציה, מחשוב, שיווק בעידן החדש ועוד”, אמר אנגלמן. ביום שלישי התקיים מפגש של יו”ר המחוזות והסניפים, בראשות אריה אברמוביץ, נשיא לשכת סוכני ביטוח, ורענן שמחי, מנכ”ל הלשכה.

אברמוביץ הביע תמיכה במיזם ואמר כי "ברוח הסדנאות הרבות שמתכנן מועדון הסניורים, ארצה לציין כי בשנת 2017 תגביר הלשכה באופן דרמטי את ההשתלמויות המקצועיות והסדנאות
לסוכני הביטוח". ההרשמה לאירוע ופרטים נוספים יתפרסמו בהמשך.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email